Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Zmysłowe, eleganckie i szalenie subtelne kajdanki erotyczne, zaprojektowane jako szarfy/wstęgi do obwiązywania nadgarstków. Takie dyskretne taśmy do krępowania są dobrym pomysłem na zabawę dla osób, które nie lubię metalowego, zimnego dotyku kajdanek wokół dłoni, ale cenią sobie bardziej sensualne wybory. Dzięki odpowiedniej długości szarf można je wykorzystać zarówno jako sposób na skrępowanie obu rąk w formie kajdanek (odpowiednie wiązanie), jak i jako szarfę do przywiązania obu dłoni do ramy łóżka. Doskonały wybór i wysublimowany design.

 

Kup wstęgi do wiązania Bijoux Indiscrets, jeśli ważna jest dla Ciebie dyskrecja, tajemnica i wrażliwy styl.

 

Marka Bijoux Indiscrets to jeden z europejskich pionierów wysokiej jakości gadżetów erotycznych i zmysłowych. Założona w 2006 roku w Barcelonie, w krótkim czasie zyskała pozycję światowego lidera w branży i jest dzisiaj obecna w ponad 40 krajach na całym świecie. To co wyróżnia sex shop pod marką Bijoux Indiscrets, to fakt, że całość intymnych zabawek erotycznych została tu zaprojektowana przez kobiety, dla kobiet. Niezpomniane chwile, dbałość o wysoką sensualność każdego produktu i przyjemność kobiety stawiana jako styl życia. Projekty kobiet tworzone dla tej kolekcji wyróżniają się najnowszymi trendami, zmysłowością zabaw erotycznych i efektownością, która zwraca uwagę.

 

Sklep Świat doznań to gwarancja wyboru najwyższej jakości produktów i dobra cena, o której świadczą liczne opinie naszych zadowolonych klientów.

 

Parametry techniczne:

Materiał: satynowa tasiemka z seksownym, aksamitnym nadrukiem
Wymiary, Długość całkowita: 10,8 cala, czyli ok 27,6 cm

KAJDANKI

  • kolor: 

    czarny

  • materiał: 

    satyna, aksamit

  • rozmiar (obwód w cm): 

    27,6