Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Feelosophia

Jeśli zarówno Ty jak i Twój partner wiecie już co to znaczy BDSM, powinniście zaopatrzyć się w niezwykły zestaw Feelosophia Please Luna, jaki oferuje nasz sklep. Kup i zobacz jakie nowe możliwości możesz wprowadzić do Waszych zabaw erotycznych opartych na sex dominacji.

 

Feelosophia Please Luna to zestaw, który składa się z dwóch pasków na uda oraz dwóch pasków na ręce. Całość spinana jest dwoma krótkimi pasami za pomocą karabińczyków, które pozwalają skutecznie skrępować ruchy partnera lub partnerki, dzięki czemu będzie on mógł oddalić ręce od ud wyłącznie na odległość 6 centymetrów. Produkt firmy Please w całości wykonany jest z naturalnej skóry, która jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Płaskie ćwieki, niewystające poza paski oraz elementy spinające wykonane są z metalu, który nie zawiera niklu. Całość została wyprodukowana w Polsce, w firmie z 30 letnią tradycją, która posiada niebywałe doświadczenie w tworzeniu luksusowych i uwodzicielskich gadżetów erotycznych. Opinie zadowolonych klientów mówią same za siebie. Produkt cechuje się wyjątkową jakością i estetyką wykonania, a na jego korzyść przemawia również atrakcyjna cena. 

 

Zastosowanie 

Feelosophia Please Luna to wyjątkowy zestaw, który można wykorzystywać zarówno w przypadku mężczyzn jak i kobiet. Rozwiązanie to pozwala osiągnąć wysoki poziom zniewolenia, który zaowocuje równie wysokim poziomem pożądania, erotyzmu, perwersji i niespotykanych dotąd seksualnych doznań. 

 

Parametry techniczne:

Obwód pasków na uda - od 40 do 58 cm

Obwód pasków na nadgarstki - od 20 do 24 cm 

Długość pasków łączących - 6 cm (plus karabińczyki)

Kolor - czarny ze srebrnymi elementami 

Materiał - skóra naturalna z elementami metalowymi, niezawierającymi niklu

ZESTAW DO KRĘPOWANIA

 • kajdanki na nogi: 

  tak

 • kajdanki na ręce: 

  tak

 • taśmy / sznury / pasy / liny: 

  tak

KAJDANKI

 • kolor: 

  czarny

 • materiał: 

  skóra naturalna, metal

 • rozmiar (obwód w cm): 

  20 - 24