Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Feelosophia

Wszystkim osobom, które wiedzą już co oznacza BDSM i erotyczne zabawy w tym stylu nasz sklep rekomenduje wybór wyjątkowego produktu jakim jest Feelosophia Please Tina. Jest to smycz BDSM z funkcjonalną rączką. Kup ten niezwykły gadżet i wprowadź do Waszej sypialni nieco świeżości.

 

Charakterystyka produktu 

Feelosophia Please Tina to wyjątkowo funkcjonalna smycz, która pozwoli w kontrolowany sposób zniewolić partnera. Wygodna rączka wykonana jest z naturalnej skóry, a cała smycz wyprodukowana została z metalu, który nie zawiera w swoim składzie niklu. Wszystko to tworzy gadżet wysokiej jakości, w pełni bezpieczny dla zdrowia. Please to polska marka, która istnieje na rynku już od ponad 30 lat. Smycz została wykonana ręcznie przez specjalistów zatrudnianych przez tę firmę. Gadżet ten pozwoli odtworzyć w Waszej sypialni niecodzienną erotyczną historię i zabawę w stylu BDSM, która uwolni wszystkie Wasze fantazje, pozostające dotychczas wyłącznie w sferze marzeń. Długość smyczy wynosi 100 centymetrów, co jest długością jak najbardziej odpowiednią i optymalną do zdominowania drugiej połówki podczas zabawy erotycznej. Produkt można z powodzeniem umyć letnią wodą z mydłem, a co jakiś czas skórzaną rączkę warto potraktować specjalnym środkiem przeznaczonym do pielęgnacji skóry, co pozwoli zachować na dłużej jej pierwotny wygląd. Cena smyczy jak najbardziej odzwierciedla otrzymywaną jakość. Biorąc pod uwagę, iż jest to produkt niezwykle wytrzymały, można nawet powiedzieć, iż cena ta jest wyjątkowo niska. 

 

Zastosowanie 

Oferowana przez nasz sklep smycz może być wykorzystywana zarówno w przypadku mężczyzn jak i kobiet. Możecie więc naprzemiennie tworzyć sytuacje, w której najpierw partner jest osobą uległą, a później partnerka. Dzięki temu sprawdzicie, w której roli czujecie się lepiej. Funkcjonalny karabińczyk z łatwością pozwoli zapiąć smycz do obroży. Osoby, które dotychczas zakupiły ten gadżet do zabaw erotycznych są bardzo zadowolone ze swojego wyboru. Świadczą o tym liczne pozytywne opinie, jakie można znaleźć w internecie.

 

Parametry techniczne:

długość: 100cm

materiał: skóra, metal

OBROżA

  • długość całkowita (w cm): 

    100

  • kolor: 

    czarny, srebrny

  • materiał : 

    skóra, metal