Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Feelosophia

Wysokiej klasy damskie sex kajdanki "Feelosophia Please Jane" ze skóry naturalnej  są przeznaczone do różnych zabaw erotycznych w formie BDSM. Sex kajdanki są bardzo wygodne i nie powodują uszkodzeń naskórka. Produkty marki Feelosophia są ręcznie szyte przez fachowców zajmujących się na co dzień produkcją galanterii skórzanej.

 

Ten artykuł to najwyższej klasy kajdanki erotyczne, do produkcji których wykorzystano skóry dwóch kolorów. Produkt, który oferujemy, zostanie dostarczony do Państwa w eleganckim i gustownym opakowaniu. Nasze sex kajdanki są doskonałym prezentem dla wszystkich, którzy uwielbiają zabawy erotyczne. Nasz produkt spełni wymagania zarówno zaawansowanych znawców gier łóżkowych, jak i początkujących, którzy nie mieli styczności z kajdankami erotycznymi.

 

Opinie klientów o naszych sex kajdankach potwierdzają, że jest to bardzo dobry produkt do sex zabawy, który rozbudza zmysły i fantazję. Kup te kajdanki w prezencie dla swojego partnera a wasze zabawy erotyczne staną się jeszcze ciekawsze. Nasz sklep internetowy jest do państwa dyspozycji, więc zapraszamy na zakupy, bo cena jest konkurencyjna.

 

Parametry techniczne:

Obwód od 16 do 21 cm

Grubość paska 4 cm

Długość łańcuszka: 34 cm

Materiał: skóra naturalna, metal

 

Konserwacja:

Zabrudzenia na skórze czyścić zwilżoną letnią wodą z mydłem przy pomocy miękkiej szmatki. W celach konserwacyjnych używać preparatów do nawilżania i pielęgnacji skóry naturalnej. DO czyszczenia nie używać rozpuszczalników, ponieważ mogą uszkodzić skórę. Należy zwrócić uwagę na odpowiednie użytkowanie, ponieważ uszkodzenia mechaniczne nie podlegają reklamacji.

KAJDANKI

  • kolor: 

    czarny

  • materiał: 

    skóra naturalna, metal

  • rozmiar (obwód w cm): 

    16 - 21