Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Doskonałe urozmaicenie oralnych zabaw! Poznaj Bijoux Indiscrets Slow Sex Mouth Watering i kup sobie prezent już dziś!

 

Bijoux Indiscrets Slow Sex Mouth Watering to bardzo dobrze wykonany spray do seksu oralnego o smaku cytrusowym. Opinie użytkowników doceniają nie tylko smak specyfiku, ponieważ formuła Bijoux Indiscrets Slow Sex Mouth Watering zawiera kwas jabłkowy. Jest to naturalna substancja, która stymuluje organizm do produkcji śliny. Przez to omawiany spray jet idealnym rozwiązaniem w ramach seksu oralnego. To nie wszystko, ponieważ Bijoux Indiscrets Slow Sex Mouth Watering to preparat wegański. Jego cena jest niska, jak za tę jakość. Nasz sklep serdecznie poleca i zaprasza do zakupów!

 

Przed seksem oralnym spryskaj język trzy razy. Nie bój się eksperymentów!

 

Opakowanie zawiera 13 ml Bijoux Indiscrets Slow Sex Mouth Watering. Spray do seksu oralnego o smaku cytrusowym został poddany wymaganym testom jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.