Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Wybierz swoją przyjemność i bezpieczeństwo – kup System JO Organic NaturaLove Lubricant Strawberry 120 ml!

 

System JO Organic NaturaLove Lubricant Strawberry to bardzo dobrze wykonany lubrykant na bazie wody o smaku truskawkowym, który nieprzypadkowo zbiera tak pochlebne opinie. Użytkownicy doceniają go nie tylko za smak, ponieważ System JO Organic NaturaLove Lubricant Strawberry posiada certyfikat USDA (Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych) potwierdzający organiczne składniki żelu. Wyciąg z agawy zapewnia poślizg, woda nawilża, kolor jest nadany przez ekstrakt z rumianka etc. Lubrykant truskawkowy na bazie wody wyróżnia niska cena.

 

Nasz sklep serdecznie poleca! System JO Organic NaturaLove Lubricant Strawberry jest prosty w użyciu i bardzo łatwo się go czyści.

 

W opakowaniu znajdziesz 120 ml System JO Organic NaturaLove Lubricant Strawberry. Lubrykant na bazie wody o smaku truskawkowym przeszedł wymagane testy jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.