Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Doskonały lubrykant, który zaczaruje Cię swoim smakiem – kup System JO Gelato Salted Caramel Lubricant Water-Based 120 ml!

 

System JO Gelato Salted Caramel Lubricant Water-Based to profesjonalny lubrykant o smaku solonego karmelu. Jest to żel intymny na bazie wody, dlatego można go używać także z silikonowymi zabawkami erotycznymi. Opinie użytkowników doceniają nie tylko smak słonego karmelu, ale też fakt, że skład System JO Gelato Salted Caramel Lubricant Water-Based jest pozbawiony parabenów. Preparat ma naturalne pH i nie lepi się. Zapewnia optymalny poślizg i nawilżenie. Cena tego lubrykanta jest wyjątkowo niska, jak za tę jakość.

 

Każdy lubrykant smakowy (nie tylko solony karmel) to idealne urozmaicenie seksu oralnego! Nasz sklep poleca!

 

Opakowanie zawiera 120 ml System JO Gelato Salted Caramel Lubricant Water-Based. Lubrykant o smaku solonego karmelu przeszedł wszelkie wymagane testy jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.