Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Wybierz najwyższą jakość i ekscytujący smak – kup System JO Gelato Mint Chocolate Lubricant Water-Based 120 ml!

 

System JO Gelato Mint Chocolate Lubricant Water-Based to bardzo dobrze wykonany lubrykant o smaku miętowej czekolady. Opinie ekspertów doceniają skład pozbawiony parabenów i cukrów. Formuła została opracowana na bazie substancji naturalnych roślinnego pochodzenia. Ten żel intymny miętowo-czekoladowy jest więc świetny w ramach seksu oralnego, ale sprawdza się też w roli zwykłego lubrykanta, czyli nawilża i zapewnia poślizg. Przy tym cena System JO Gelato Mint Chocolate Lubricant Water-Based jest zaskakująco niska. Nasz sklep poleca!

 

Przypominamy, że System JO Gelato Mint Chocolate Lubricant Water-Based ma naturalne pH i można go stosować z zabawkami erotycznymi, nawet wykonanymi z silikonu.

 

Opakowanie zawiera 120 ml System JO Gelato Mint Chocolate Lubricant Water-Based. Ten żel intymny miętowo-czekoladowy przeszedł liczne testy jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.