Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Doskonałe urozmaicenie erotycznych zabaw – kup System JO Premium Jelly Lubricant Silicone-Based Original 120 ml!

 

System JO Premium Jelly Lubricant Silicone-Based Original to najwyższej jakości lubrykant na bazie silikonu. Ma delikatnie galaretowatą konsystencję. Pod wpływem temperatury ciała rozpuszcza się, nadając idealny poślizg i nawilżenie częściom intymnym. Opinie użytkowniczek doceniają skład pozbawiony konserwantów. System JO Premium Jelly Lubricant Silicone-Based Original to lubrykant bezzapachowy, a do tego bezsmakowy. Jego cena jest adekwatna do jakości.

 

Nasz sklep przypomina, że lubrykant na bazie silikonu nie może być stosowany z silikonowymi zabawkami. W przeciwnym wypadku można trwale zniszczyć strukturę gadżetu.

 

W tubce znajduje się 120 ml System JO Premium Jelly Lubricant Silicone-Based Original. Lubrykant bezzapachowy na bazie silikonu został poddany wymaganym testom jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.