Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Słodki smak, zmysłowy aromat i idealne nawilżenie czekają na Ciebie – kup System JO H2O Lubricant Strawberry 120 ml!

 

System JO H2O Lubricant Strawberry to bardzo ciekawy żel nawilżający. Jest to bowiem żel intymny truskawkowy, a więc preparat, który nie tylko zapewni idealny poślizg i świetne nawilżenie, ale jest produktem jadalnym! Lubrykant truskawkowy System JO H2O Lubricant Strawberry wyróżnia skład bazujący na ekstraktach z roślin, a jego formuła nie jest wzbogacona sztucznymi słodzikami. Opinie użytkowników szczególnie polecają użycie System JO H2O Lubricant Strawberry podczas seksu oralnego. Cena tego lubrykanta truskawkowego jest wyjątkowo niska.

 

System JO H2O Lubricant Strawberry może być stosowany z wszystkimi zabawkami erotycznymi na rynku, ponieważ żel stworzono na bazie wody.

 

W opakowaniu znajduje się 120 ml System JO H2O Lubricant Strawberry. Żel intymny truskawkowy został poddany wszystkim wymaganym testom jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.