Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Atrakcyjna cena, niesamowity aromat i doskonały poślizg – poznaj System JO H2O Lubricant Raspberry 120 ml i kup sobie prezent!

 

System JO H2O Lubricant Raspberry to doskonały lubrykant malinowy, który nieprzypadkowo swoim smakiem oczarował tak wielu użytkowników. Jest bezpieczny w spożyciu, ponieważ formuła bazuje na naturalnych składnikach roślinnego pochodzenia. Korzystanie z tego rodzaju produktów jest wskazane przede wszystkim w ramach seksu oralnego, ale też masażu podczas gry wstępnej. Opinie ekspertów doceniają fakt, że skład nie posiada dodatków w postaci cukrów i sztucznych słodzików. Cena System JO H2O Lubricant Raspberry jest zaskakująco niska.

 

Lubrykant malinowy System JO H2O Lubricant Raspberry to żel wodny, dlatego można go używać z każdym gadżetem erotycznym, nawet silikonowym. Nasz sklep poleca!

 

Buteleczka zawiera 120 ml System JO H2O Lubricant Raspberry. Ten żel intymny malinowy przeszedł wszystkie potrzebne testy jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.