Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Dodaj nutkę egzotyki do swojej sypialni i już teraz kup System JO H2O Lubricant Pineapple 120 ml, a nie pożałujesz!

 

System JO H2O Lubricant Pineapple to profesjonalny lubrykant ananasowy, a więc produkt, który nie tylko doskonale nawilża i nadaje poślizg, ale wyróżnia się egzotycznym, słodkim smakiem. Nieprzypadkowo produkt otrzymuje tak dobre opinie wśród miłośników seksu oralnego. To nie wszystko, ponieważ producent zapewnia, iż skład System JO H2O Lubricant Pineapple jest bezpieczny i naturalny. Formuła nie jest wzbogacana cukrami i sztucznymi słodzikami. Przy tym cena System JO H2O Lubricant Pineapple jest wyjątkowo niska. Nasz sklep poleca.

 

Proponowany przez nas lubrykant ananasowy System JO H2O Lubricant Pineapple jest żelem na bazie wody, więc można go używać z każdym gadżetem erotycznym na rynku.

 

W opakowaniu znajdziesz 120 ml System JO H2O Lubricant Pineapple. Lubrykant smakowy ananasowy przeszedł wszystkie wymagane testy jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.