Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Niesamowity smak i jeszcze lepsza zabawa czekają na Ciebie – kup System JO H2O Lubricant Chocolate!

 

System JO H2O Lubricant Chocolate to lubrykant czekoladowy, a więc żel odpowiedni do spożycia. Z tego powodu jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą urozmaicić seks oralny. Ten czekoladowy lubrykant jednocześnie ma cechy tradycyjnego żeli nawilżającego – zapewnia idealny poślizg! To nie wszystko, ponieważ opinie ekspertów pochlebnie oceniają jego skład, który bazuje na naturalnej glicerynie i ekstraktach z roślin. Do tego cena System JO H2O Lubricant Chocolate jest zaskakująco niska, jak za tę jakość.

 

Oferowany przez nasz sklep lubrykant smakowy System JO H2O Lubricant Chocolate to środek na bazie wody, dlatego jest odpowiedni do użytku z wszystkimi zabawkami erotycznymi na rynku, także silikonowymi.

 

W opakowaniu znajduje się 120 ml System JO H2O Lubricant Chocolate. Lubrykant smakowy przeszedł wszelkie wymagane testy jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.