Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Postaw na jeszcze większą przyjemność z zabawy z drugą połówką i kup System JO H2O Lubricant Cherry 120 ml!

 

System JO H2O Lubricant Cherry to najwyższej jakości lubrykant smakowy (smak: wiśnia), który nieprzypadkowo zbiera świetne opinie na całym świecie. Wyróżnia go nie tylko smak i aromat, ale przede wszystkim bezpieczny i naturalny skład. Ten opiera się na glicerynie pochodzenia roślinnego i ekstraktach naturalnych. Lubrykant wiśniowy System JO H2O Lubricant Cherry nie posiada sztucznych dodatków, słodzików. Jest idealny w ramach seksu oralnego. To nie wszystko, ponieważ żel zapewnia odpowiedni poślizg i nawilżenie. Cena System JO H2O Lubricant Cherry jest zaskakująco niska, jak za tę jakość.

 

Oferowany przez nasz sklep lubrykant wiśniowy na bazie wody System JO H2O Lubricant Cherry może być stosowany z wszystkimi zabawkami erotycznymi, również tymi wykonanymi z silikonu.

 

W opakowaniu znajduje się 120 ml System JO H2O Lubricant Cherry. Lubrykant wiśniowy na bazie wody przeszedł pomyślnie wszelki konieczne testy jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.