Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Urozmaić swoją grę wstępną i ciesz się jeszcze lepszym seksem – kup System JO H2O Lubricant Apple 120 ml!

 

System JO H2O Lubricant Apple to profesjonalny lubrykant o smaku jabłkowym. Jego stosowanie jest szczególnie wskazane w przypadku seksu oralnego, jak i innych zabaw z drugą połówką. Opinie użytkowników doceniają przede wszystkim bezpieczny skład żelu, ponieważ bazuje on na roślinnego pochodzenia glicerynie i naturalnych ekstraktach. System JO H2O Lubricant Apple nie posiada dodatków w postaci cukrów i sztucznych słodzików. Przy tym wszystkim cena lubrykanta jest zaskakująco niska, jak za tę jakość.

 

Oferowany przez nasz sklep lubrykant smakowy System JO H2O Lubricant Apple to preparat na bazie wody, dlatego można go używać nawet z silikonowymi zabawkami erotycznymi. Serdecznie polecamy i zapraszamy do skorzystania z oferty!

 

W opakowaniu znajduje się 120 ml System JO H2O Lubricant Apple. Lubrykant na bazie wody o smaku jabłkowym przeszedł wszelkie potrzebne testy jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.