Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: bathmate (uk)

Bathmate Anal Toy Cleaner 100 ml, czyli środek czyszczący do zabawek analnych, to idealne rozwiązanie dla osób lubiących tego typu zabawy w łóżku. Jego stosowanie poprawia bezpieczeństwo podczas używania gadżetów oraz będzie dodatkowym środkiem ostrożności. Jest to pierwszy preparat przeznaczony stricte do czyszczenia zabawek analnych.

 

Kiedy używamy jakichkolwiek zabawek erotycznych, zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zadbanie o odpowiednią higienę. W szczególności gdy wykorzystujemy akcesoria erotyczne do zabaw analnych, musimy zadbać o bezpieczeństwo i zmniejszyć ryzyko wystąpienia dolegliwości lub zakażeń i podrażnień. Marka Bathmate jako pierwsza oferuje środek specjalnie przeznaczony do tego celu.

 

Bathmate Anal Toy Cleaner 100 ml – starannie opracowana formuła

 

Produkt ten został stworzony na bazie bezalkoholowej i zawiera substancje powierzchniowo czynne, które usuwają zanieczyszczenia pozostające na zabawkach erotycznych. Zapobiega to rozwojowi szkodliwych drobnoustrojów, które mogłyby spowodować zakażenie. Bathmate Anal Toy Cleaner 100 ml utrzymuje zabawki w czystości i usuwa wszelkie ślady zanieczyszczeń za pomocą mocnej formuły antybakteryjnej. Ten innowacyjny środek czyszczący do zabawek analnych jest w pełni bezpieczny dla ciała, lecz podczas jego używania nie można dopuścić do kontaktu z oczami, ponieważ może powodować podrażnienia.

 

Po skończonej zabawie gadżet należy umyć ciepłą wodą, osuszyć, a następnie spryskać płynem, aby pozbyć się zabrudzeń. Następnie wystarczy wytrzeć zabawkę suchą szmatką, aby pozbyć się resztek środka. Kup Bathmate Anal Toy Cleaner 100 ml w naszym sklepie i przetestuj go w trosce o bezpieczeństwo swoje i partnera lub partnerki. Według opinii wielu osób środek ten jest wart swojej ceny!

 

Parametry techniczne:

Wraz z szeroką gamą innych składników, Bathmate Anal Toy Cleaner zawiera <5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych – Methylchloroisothiazolinone i Methylisothiazolinone. Nie ma w składzie alkoholu.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.