Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!

Wyjątkowy zestaw, dzięki któremu zabawa będzie jeszcze ciekawsza. Kup Kink by Doc Johnson Power Banger Fuck Hole Accessory Pack 10 Piece Kit i ciesz się rozkoszą nie z tej ziemi!

 

Kink by Doc Johnson Power Banger Fuck Hole Accessory Pack 10 Piece Kit to zestaw stworzony z myślą o użytkownikach wyjątkowej seks maszyny Kink by Doc Johnson Power Banger. Składa się on z trzech masturbatorów, adaptera, przedłużek, pudru i żeli ułatwiających stosowanie i utrzymanie higieny. Ten zestaw sprawi, że na nowo odkryjesz niesamowite działanie swojego urządzenia!

 

3 Fuck Hole ULTRASKYN™ Strokers with Universal Case to obudowa oraz trzy różne rękawy masturbatora. Zależnie od swoich wymagań możesz zamontować w urządzeniu odbyt, pochwę lub tradycyjny, zwyczajny model. Wszystkie wkłady zostały wykonane z najwyższej jakości silikonu bez dodatku ftalanów, wiernie imitującego skórę. W podstawie zabawki znajduje się pokrętło, za pomocą którego można sterować wewnętrznym ciśnieniem, co pozwala dostosować doznania do własnych potrzeb.

 

Opinie specjalistów jasno wskazują, że o wkłady do masturbatorów należy odpowiednio dbać. Z tego powodu w zestawie znalazł się spray do dezynfekcji Doc Johnson® Natural Toy Cleaner. Powinno się go używać zawsze przed zabawą, a po użytku należy wyjąć rękaw oraz wypłukać go pod bieżącą wodą i zostawić do wysuszenia. Kiedy produkt będzie suchy, trzeba zasypać go pudrem Doc Johnson® UltraSkyn™ Refresh Powder, który pozytywnie wpływa na jego żywotność,

 

Zabawa za pomocą gadżetów erotycznych każdej maści wymaga odpowiedniego nawilżenia. W tym zestawie znajduje się lubrykant, dlatego będziesz mógł od razu zacząć przygody. Jeżeli specyfik skończy się, to pamiętaj, by kupić żel nawilżający na bazie wody. Inne mogą uszkodzić silikonową strukturę rękawów. Spokojnie, cena takich preparatów nie jest wysoka. Znajdziesz je również w naszym sklepie!

 

Zależnie od swoich wymagań możesz przedłużyć ramie urządzenia Power Banger za pomocą znajdujących się w zestawie przedłużek.

 

Masturbacja w dzisiejszych czasach przestaje być tematem tabu, ponieważ liczne badania dowodzą, że spełnienie seksualne jest bardzo ważne w życiu niemal każdego dorosłego człowieka. Pozwala rozładować napięcie, a w przeciwnym wypadku można spotkać się z nadmiernym stresem i frustracją. Nasz sklep serdecznie zaprasza do zapoznania się także z resztą asortymentu. Znajdziesz tam inne gadżety i akcesoria, dzięki którym Twoje samotne chwile będą jeszcze bardziej pasjonujące. Postaw na swoją przyjemność już teraz!

 

Co znajduje się w zestawie Kink by Doc Johnson Power Banger Fuck Hole Accessory Pack 10 Piece Kit?

- Adapter Kink Power Banger – umożliwia podpięcie masturbatora do seks maszyny

- Masturbator z trzema rękawami 3 Fuck Hole ULTRASKYN™ Strokers with Universal Case

* Fuck Hole Tunnel (otwór – uniwersalny)

* Fuck Hole Original Ass (otwór – odbyt)

* Fuck Hole Original Pussy (otwór – pochwa)

- Puder konserwujący 28g Doc Johnson® UltraSkyn™ Refresh Powder

- Spray do dezynfekcji 118ml Doc Johnson® Natural Toy Cleaner

- Lubrykant na bazie wody 118ml Kink by Doc Johnson® Water-Based Lube

- Żel do użytku ze Squirting Cock 118ml Splooge Juice Hybrid Glide

- Przedłużki do seks maszyny (można uzyskać 3 długości: 10 cm, 20 cm, 30 cm)

 

Parametry techniczne masturbatora:

długość wewnętrzna: 19 cm

średnica: 7,62 cm

obwód: 24,13 cm

materiał rękawa: silikon UltraSkyn bez dodatku ftalanów

funkcje: kontrola ciśnienia wewnętrznego (pokrętło w podstawie)