Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!

Kink Leather Ankle Restraints to skórzane zapięcia na kostki, które wykonane zostały z miękkiej skóry. Dzięki temu są wygodne w użyciu i nie powodują żadnych otarć podczas zabawy. Wyposażono je w klamrę blokującą, która pozwoli nam zademonstrować partnerowi nasze zaufanie. Zapięcia na kostki są doskonale kompatybilne z innymi produktami tej firmy, takimi jak na przykład sex kajdanki. Umiejscowione w nich D-ringi gwarantują bowiem pełną dowolność, jeśli chodzi o podłączanie dodatkowych zaczepów oraz prowadnic. Doskonale nadają się zarówno dla nowicjuszy w sex zabawach, jak i bardziej doświadczonych użytkowników. Czerwono-czarne barwy doskonale wpisują się nie tylko w wizerunek marki KINK, ale również dają kajdankom erotycznym jeszcze większej dozy pikanterii. Kup je u nas już teraz i sprawdź, co jeszcze ma do zaoferowania nasz sklep!

 

BDSM — co to znaczy?

To zabawy erotyczne polegające na krępowaniu swojego partnera przy użyciu gadżetów takich jak kajdanki erotyczne. To tak zwana sex dominacja. Zabawy typu BDSM — jak zacząć te erotyczną przygodę? Najistotniejsza jest obopólna chęć wprowadzenia pewnych urozmaiceń w sferze łóżkowej. Jeżeli zarówno my, jak i nasz partner jest zdecydowany na zupełnie nowe sex zabawy to powinniśmy zacząć się rozglądać za odpowiednimi akcesoriami. Zapięcia na kostki Kink Leather Ankle Restraints i kajdanki metalowe będą doskonałym pomysłem na początek. Kup więc zapięcia na kostki i przejrzyj opinie użytkowników, które pomogą Ci w wyborze odpowiednich kajdanek. Cena jest uzależniona od konkretnego modelu.

 

Parametry techniczne:

Długość całkowita: 30.48 cm

Szerokość: 8.89 cm

Pasują na kostki od 22.86cm do 27.94cm

Materiał: skóra z metalowymi dodatkami

 

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

KAJDANKI

  • kolor: 

    czarny, czerwony

  • materiał: 

    skóra, metal

  • rozmiar (obwód w cm): 

    22.86 - 27.94