Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!

Spełnij swoje najskrytsze pragnienia i zmień sypialnię w pokój rozkoszy. Kup Fifty Shades of Grey - Hard Limits i zaskocz swoją drugą połówkę!

 

Fifty Shades of Grey - Hard Limits to ciekawy zestaw marki powstałej w odpowiedzi na zainteresowanie filmami i książkami o tym samym tytule. Jest to komplet służący do związania swojej drugiej połówki. Dopełnieniem całości jest wygodna maska. Opinie użytkowników sugerują, że sex z opaską na oczach jest wyjątkowy, ponieważ dzięki niej Twój partner/partnerka skupi się wyłącznie na zmyśle dotyku. Produkt jest uniwersalny, dlatego sprawdzi się w przypadku wielu łóżek.

 

Opaski posiadają wygodne zapięcie na rzep, dzięki czemu umożliwiają idealne dopasowanie, niezależnie od obwodu dłoni lub kostek użytkownika. Są wykonane z satyny, dlatego nie podrażniają skóry, ale są przyjemne w dotyku.

 

Kajdanki erotyczne są bardzo ciekawym urozmaiceniem w sypialni, za co są doceniane przez wielu fanów BDSM. Co to jest BDSM? Nazywa się tak praktykę seksualną, która wymaga od partnerów podziału na role, gdzie jeden z nich jest dominujący, a drugi uległy. Miłośnicy tej zabawy często korzystają z akcesoriów erotycznych, np. opisywanego zestawu, a także różnych dild, korków analnych, pejczy.

 

Jak używać Fifty Shades of Grey - Hard Limits?

Zdejmij materac z łóżka i umieść pod nim pasy wedle jego rozmiaru. Po nałożeniu materaca powinny z niego wystawać metalowe koła, do których przymocowuje się kajdany.

 

Jeżeli szukasz rozwiązania na pozbycie się nudy z sypialni, to Fifty Shades of Grey - Hard Limits będzie doskonałym wyborem. Warto pamiętać, że praktyki BDSM powinny odbywać się za obopólną zgodą partnerów. Jeżeli jesteście otwarci na nowe doświadczenia, to opisany zestaw stanie się Waszym ulubionym narzędziem podczas upojnych wieczorów. Jego cena jest atrakcyjna. Nasz sklep poleca!

 

Parametry techniczne:

materiał: satyna

kolor: czarny, srebrny

długość: system do krępowania mierzy w sumie 124 cm plus dwa pasy po 248 cm każdy

 

Zawartość opakowania: instrukcja obsługi, pasy, cztery opaski na dłonie i nadgarstki, maska na oczy, miękkie etui.

ZESTAW DO KRĘPOWANIA

 • kajdanki na nogi: 

  tak

 • kajdanki na ręce: 

  tak

 • opaska na oczy: 

  tak

 • taśmy / sznury / pasy / liny: 

  tak

Zaloguj się
2017-06-27 06:28:03 - Ala

Ten zestaw choć mistrzowski to faktycznie łatwy w użytkowaniu. Polecam parom szukającym nowych doznań.