Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: joydivision (ge)

Bądź imperatorem swojej sypialni i zawładnij partnerem za pomocą wyjątkowego zestawu. Kup JoyDivison Soft-Bond-X Mega-Fessel-Set 11 i rozpocznij zabawę!

 

JoyDivison Soft-Bond-X Mega-Fessel-Set 11 to bardzo dobrze wykonany zestaw BDSM do krępowania partnera. Składa się z jedenastu elementów. Produkt zaskakuje swoim wzornictwem, ponieważ designem nawiązuje do dalmatyńczyków, znanych z słynnych filmów i kreskówek. Od razu należy zaznaczyć, że zewnętrzny materiał w czarne kropki nijak się ma do prawdziwego futra, ponieważ stworzono go z syntetycznych tworzyw.

 

W zestawie znajdują się kajdanki erotyczne na ręce i nogi, maska na oczy, dwie liny i 4 pasy do mocowania pod materacem. Opinie użytkowników jasno wskazują, że sex z opaską na oczach jest bardzo pasjonujący. Brak kontroli nad sytuacją, wyłączony wzrok i rozpalone ciało to recepta na niezapomnianą noc, skupioną wyłącznie na zmyśle dotyku. Jeżeli Ty i Twój partner nie boicie się eksperymentów, to już teraz zamów JoyDivison Soft-Bond-X Mega-Fessel-Set 11!

 

Kajdany posiadają miękkie podszycie, dlatego Ciebie lub Twojego partnera nie czeka żaden dyskomfort związany z użyciem JoyDivison Soft-Bond-X Mega-Fessel-Set 11. Z podobnym tworzywem użytkownik będzie miał do czynienia w kontekście maski.

 

BDSM – co to?

Nazywa się tak praktykę, która polega przede wszystkim na podziale na role, ponieważ jeden z partnerów jest dominujący, a drugi uległy. Głównym zadaniem osoby top (dominującego), jest skrępowanie drugiej połówki. Z tego powodu JoyDivison Soft-Bond-X Mega-Fessel-Set 11 będzie doskonałym pomysłem. BDSM nierzadko polega także na zadawaniu bólu, więc kochankowie kupują pejcze, packi, klamry na sutki. W celu pieszczot najczęściej korzysta się z piórek do łaskotania, wibratorów, korków analnych.

 

Jak stosować JoyDivison Soft-Bond-X Mega-Fessel-Set 11?

Na samym początku podnieś materac łóżka, a następnie umieść pod nim pasy tak, by wystawały na zewnątrz, umożliwiając tym samym podpięcie kajdanek. Produkt powinien być kompatybilny ze wszystkimi łóżkami.

 

JoyDivison Soft-Bond-X Mega-Fessel-Set 11 to najwyższa jakość, a do tego cena jest atrakcyjna. Nie bez powodu produkt otrzymuje bardzo dobre opinie, dlatego nasz sklep poleca!

 

Parametry techniczne:

materiał: tworzywo sztuczne

kolor: czarny, imitacja futra dalmatyńczyka

długość pasa do wiązania łóżka: 1,5 m

 

Zawartość opakowania: kajdany na nadgarstki, kajdany na nogi, maska na oczy, 2 liny do krępowania, 4 pasy do umieszczenia pod materacem.

ZESTAW DO KRĘPOWANIA

 • kajdanki na nogi: 

  tak

 • kajdanki na ręce: 

  tak

 • opaska na oczy: 

  tak

 • taśmy / sznury / pasy / liny: 

  tak