Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Fifty Shades of Grey – sznury do krępowania, czyli zestaw Restrain Me, to dwie jedwabiście gładkie, niezwykle wytrzymałe, trwałe, ale i bardzo bezpieczne 5-metrowe liny. Nawiązują one oczywiście do bestsellerowej powieści erotycznej i jej filmowej ekranizacji, które znane są czytelnikom i kinomanom żądnym mocnych wrażeń na całym świecie.

 

Nasz sklep oferuje Ci wejście w świat pożądania i cielesnych igraszek rodem z Hollywood. Odtwórz wszystkie sceny filmu “50 twarzy Greya” we własnym domu i naucz się czerpać nieziemską przyjemność ze sztuki wiązania. Liny świetnie sprawdzą się przy okazji pikantnych nocy zarówno dla wszystkich dopiero wchodzących w świat BDSM, jak i osób nieco bardziej doświadczonych.

 

Sznury do krępowania Fifty Shades of Grey – sztuka sprawiania przyjemności

 

Sznury do krępowania Fifty Shades of Grey nawiązują również do Shibari, dawnej japońskiej sztuki krępowania ciała. Swoje korzenie wzięła ona bezpośrednio od techniki wojskowej Hojojutsu, w której stosowano liny do wiązania i torturowania jeńców wojennych. Dziś jednak ma ona za zadanie dostarczać niezapomnianych intymnych doznań, jakie może dać uczucie bycia zniewolonym przez partnera. Zakup zestawu niesie za sobą zgłębienie wszystkich tajników erotycznego świata zniewolenia, uległości, pożądania oraz uzależniającej dominacji! Podtrzymaj niegasnącą pasję w swojej sypialni lub podkręć atmosferę do maksimum z produktem marki Fifty Shades of Grey dostępnym w atrakcyjnej cenie.

 

Kup zestaw sznurów do krępowania, a już niedługo przekonasz się, że opinie o nim nie były przesadzone – to nowy wymiar erotycznej zabawy.

 

Parametry produktu:

 

- zestaw zawiera: 2 liny

- długość lin: 5 metrów

- materiał: gładki, wytrzymały

- kolor: czarny i czerwony

- producent: fifty shades of grey (uk)

SZNUR, PIÓRKO, KNEBEL

  • długość (w cm): 

    2 x 500

  • kolor: 

    czarny, czerwony

Zaloguj się
2020-01-14 15:46:10 - Paula

Komplecik zdecydowanie godny polecenia wszystkim zainteresowanym tematem BDSM - liny wytrzymałe, a jeszcze jak partner je dobrze zaciśnie... :D