Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: scandal (usa)

Daj się ponieść ostrej zabawie i stań się miłosnym demonem. Kup Scandal - Pony Play Kit już teraz!

 

Scandal - Pony Play Kit to bardzo dobrze wykonany zestaw BDSM przeznaczony zarówno dla początkujących kochanków, jak i doświadczonych. Kupno tego kompletu jest idealnym pomysłem na urozmaicenie łóżkowych igraszek. Zwłaszcza, jeżeli para ceni sobie wchodzenie w różne role, tak zwany „role-play”. Scandal - Pony Play Kit pozwala bowiem wczuć się w role kucyka! Całość prezentuje się bardzo estetycznie, dlatego zestaw samym swym wzornictwem niejako zachęca do zabawy.

 

Zestaw Scandal - Pony Play Kit składa się z dwóch ciekawych gadżetów. Pierwszym z nich jest knebel zrobiony na modłę końskich cugli. Wyposażono go w lejce utrzymane w buduarowym stylu i czarno-czerwonej barwie. Drugim elementem kompletu jest natomiast korek analny wykonany z silikonu klasy medycznej, który dodatkowo ma przymocowaną replikę końskiego ogona z nylonu.

 

Daj się skusić na odrobinę BDSM! Jak zacząć? Istnieje wiele sposobów, by to zrobić. Jednym z głównych założeń jest zdominowanie swojego partnera, dlatego ten zestaw Scandal - Pony Play Kit świetnie się sprawdzi. Innymi ciekawymi propozycjami mogą być komplety kajdan itd. Nierzadko kochankowie urozmaicają swoje zabawy erotyczne za pomocą różnych gadżetów, również dostępnych w naszym sklepie.

 

W dzisiejszych czasach przestaje się myśleć o seksie jako temacie tabu. Dzięki temu znacznie więcej osób ma okazję otworzyć się na nowe, erotyczne doświadczenia, ponieważ te powinny zawsze być najlepszą zabawą. Z tego powodu warto korzystać z produktów marki Scandal, które właśnie w tym celu zostały stworzone, za co dostają świetne opinie. Do tego ich cena jest bardzo dobra.

 

Parametry techniczne knebla:

kolor: czarny, czerwony

materiał: tworzywo PVC i poliester

długość knebla i pasków: 135,4 cm

długość lejc: 78,75 cm

 

Parametry techniczne korka:

kolor: czarny

materiał: silikon medyczny bez dodatku ftalanów, nylon

długość korka: 7 cm

długość ogona: 53,25 cm

ZESTAW DO KRĘPOWANIA

  • knebel: 

    tak

  • kulki / korki / pierścienie: 

    tak