Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: scandal (usa)

Zawładnij nad swoim partnerem i przeżyj z nim niezapomniane chwile! Kup SCANDAL - Over The Door Cross i zacznij zabawę!

 

SCANDAL - Over The Door Cross to najwyższej jakości zestaw BDSM. Celem jego stosowania jest unieruchomienie partnera w drzwiach. Z tego powodu opakowanie zawiera cztery opaski do krępowania na ręce i nogi, które posiadają wygodne zapięcie na rzep. Dzięki temu korzystanie z nich jest w pełni komfortowe. Kajdanki erotyczne mają także miękkie podszycie!

 

Całość została wykonana z bezpiecznych w użyciu materiałów. Zarówno pasy, jak i kajdany są regulowane, dlatego sprawdzą się dobrze niezależnie od posiadanych drzwi i obwodu pętanej kończyny (o ile ten nie przekroczy 36,7 cm). Ten zestaw przyciąga estetycznym, buduarowym wykonaniem w kolorze czarnym i czerwonym. Jest idealnym asortymentem dla miłośników BDSM. Co to jest? Nazywa się tak praktyki seksualne opierające się na unieruchomieniu partnera i zdominowaniu go. Z tego powodu miłośnicy BDSM tak często kupują kajdany, liny do bondage itd. Ciekawym urozmaiceniem takich igraszek są także zabawki erotyczne. Jeżeli chcesz się w nie zaopatrzyć, to sprawdź, co nasz sklep ma do zaoferowania!

 

Jak zamontować SCANDAL - Over The Door Cross?

Wystarczy, że uchylisz drzwi i włożysz w szczelinę walcowate zakończenia pasów. Rozmieść je tak, by na drzwiach utworzył się kształt litery X. Owe pasy posiadają 6 metalowych okręgów, do których przypina się kajdany w dowolnych konfiguracjach, co pozwala na odkrywanie wielu pozycji.

 

Korzystanie z tego rodzaju produktów jest bardzo proste, a przy tym pozwala na niezwykłe urozmaicenie seksualnych igraszek, przez co tak wiele osób sięga po podobne akcesoria. Jeżeli interesują Cię mocne doznania i wysoka jakość wykonania, to kup SCANDAL - Over The Door Cross! Cena zestawu jest atrakcyjna, za co otrzymuje dobre opinie kochanków z całego świata!

 

Parametry techniczne:

kolor: czarno-czerwony

materiał: poliester, metal bez niklu

obwód maksymalny kajdanek: 36,75 cm

waga: 0,5 kg

ZESTAW DO KRĘPOWANIA

  • kajdanki na nogi: 

    tak

  • kajdanki na ręce: 

    tak

  • taśmy / sznury / pasy / liny: 

    tak