Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: scandal (usa)

Fani największej rozkoszy na pewno skuszą się na SCANDAL - Open Mouth Gag With Clamps. Kup sobie upominek!

 

SCANDAL - Open Mouth Gag With Clamps to otwarty knebel z łańcuszkami, do których przymocowano klamry na sutki. To wyjątkowa propozycja dla osób, które wyjątkowo cenią sobie najwyższą jakość doznań. Wspomniane klamry posiadają regulację siły zacisku, dlatego sprawdzą się nawet wśród niedoświadczonych kochanków. Opinie użytkowników często podkreślają świetne materiały użyte w produkcji, czyli na przykład metal bez dodatku niklu, miękki poliester itd. Całość została wykonana tak, by możliwa była regulacja pozwalająca na zabawę niemal każdej osobie. Wyjątkową cechą SCANDAL - Open Mouth Gag With Clamps jest fakt, że w zestawie znajdują się dwie obręcze (kneble). Jedna jest twarda, a druga miękka.

 

Całość została stworzona w sposób estetyczny. Czarny i czerwony kolor niesamowicie rozpalają zmysły! Sprawiają także, że SCANDAL - Open Mouth Gag With Clamps sprawdzi się w roli wyjątkowego prezentu.

 

Nasz sklep poleca ten produkt fanom BDSM. Co to jest? To intensywne zabawy erotyczne polegające na zdominowaniu partnera. Istotną zaletą SCANDAL - Open Mouth Gag With Clamps jest także niska jak za tę jakość cena!

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny, czerwony

materiał: poliester, silikon, metal bez dodatku niklu, PVC

wewnętrzna średnica knebli: 3,75 cm

obwód poliestrowego pasa: do 59 cm

długość łańcuchów: 56 cm

długość zacisków na sutki: 5,75 cm

szerokość zacisków na sutki: 3,25 cm

SZNUR, PIÓRKO, KNEBEL

  • długość (w cm): 

    59

  • kolor: 

    czarny, czerwony

  • materiał: 

    poliester, silikon, metal bez dodatku niklu, PVC