Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: scandal (usa)

Scandal Breathable Ball Gag with Cuffs to idealny zestaw BDSM do rozpoczęcia swojej przygody z tą formą uprawiania seksu.

 

Firma Scandal zdecydowała się na zaprojektowanie zestawu, który jest bardziej elegancki. Kolory są zmysłowe i namiętne. Brak tutaj różu, który tak często dominuje w akcesoriach erotycznych.

 

Dominacja w swojej najlepszej postaci

Kajdanki, za pomocą których możesz skuć partnera, pozwalają na przejęcie całkowitej kontroli. Dodatkowo knebel sprawia, że zdominowana osoba nie ma możliwości przeciwstawić się woli osoby dominującej. Tego typu praktyki seksualne wymagają wzajemnego zaufania, co potrafi w znacznym stopniu przyczynić się zbudowania długotrwałej relacji. Seks jest bardzo istotnym elementem każdego związku. Warto zadbać o to, aby był namiętny i przepełniony pierwotnymi żądzami. Kajdanki oraz knebel to umożliwią!

 

Cena podana jest za zestaw, w skład którego wchodzą:

 • kajdanki na ręce 
 • knebel

 

Materiał, którym wykończone są akcesoria, ozdobiony jest czerwono-złotym wzorem. Sprawia to wrażenie przepychu oraz wyrafinowanej namiętności. W tym zestawie nie ma miejsca na kiczowatość. W opinii wielu osób jest to jeden z lepszych zestawów w tej cenie. Na pozytywny odbiór wpływa jakość wykonania. Zachęcamy do zakupu tego zestawu w naszym sklepie.

 

Dane techniczne:

 • Maksymalny obwód kajdanek: 35,5 cm
 • Maksymalna długość knebla: 66 cm
 • Kolor: czarno-czerwony.

ZESTAW DO KRĘPOWANIA

 • kajdanki na ręce: 

  tak

 • knebel: 

  tak

Zaloguj się
2017-07-25 18:23:29 - Alutka

Wygląda bardzo ekskluzywnie choś jest w przystępnej cenie. Dreszczyk emocji jest już przy zakładaniu. wygodne, a nie wulgarne. Śmiało polecam.