Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: scandal (usa)

Zapomnij o swoich hamulcach i baw się z największą rozkoszą dzięki SCANDAL - Bed Restraint. Kup już teraz i ciesz się nowym wymiarem doznań!

 

SCANDAL - Bed Restraint to bardzo dobrze wykonany komplet przeznaczony głównie dla miłośników BDSM. Co to znaczy? Ten angielski skrótowiec oznacza praktykę seksualną bazującą na krępowaniu i dominacji. Nierzadko w grę wchodzi także zadawanie bólu za pomocą różnych gadżetów, takich jak pejcze i bicze, a przy tym przyjemności za sprawą wibratorów, dild, piórek, korków analnych. W każdym przypadku należy jednak swojego partnera skrępować, dlatego SCANDAL - Bed Restraint sprawdzi się doskonale. W zestawie znajdziesz kajdanki erotyczne (na ręce i nogi), pasy do mocowania, maskę i kulkę do ust.

 

Komplet ten to najlepsza odpowiedź na pytanie w kwestii BDSM: jak zacząć? Korzystanie z niego nie jest bowiem zbyt ryzykowne, ale daje nowe pole do popisu dla obojga partnerów. Do tego dochodzi fakt, że całość została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Z tego powodu stosowanie SCANDAL - Bed Restraint jest także bezpieczne. Nie zapominaj o fakcie, że wszystkie granice są w Twojej wyobraźni, dlatego jeżeli coś ciekawego chodzi po Twojej głowie i potrzebujesz dodatkowego narzędzia, to najpewniej znajdziesz je w naszym sklepie!

 

Opinie użytkowników sugerują, że sex w opasce na oczach jest wyjątkowo przyjemny (jest ona częścią zestawu). Dzięki temu Twoja druga połówka będzie mogła skupić się wyłącznie na Twoim dotyku! Dodając do tego kulkę do kneblowania w pełni ją zdominujesz! Kup SCANDAL - Bed Restraint już teraz, ponieważ jego cena jest nader atrakcyjna.

 

Nie wiesz, jak zamontować ten wyjątkowy zestaw w swojej sypialni? W celu zainstalowania SCANDAL - Bed Restraint w swoim łóżku podnieś materac i połóż pod nim pasy. Najlepiej, jeżeli ich przecięcie będzie na środku materaca.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarno-czerwony

materiał: poliester, żelazo bez niklu

maksymalna długość pasów: 363 cm

maksymalny obwód kajdanek: 36,7 cm

maksymalny obwód opaska (od kulki): 63 cm

średnica kulki: 4,5 cm

ZESTAW DO KRĘPOWANIA

 • kajdanki na nogi: 

  tak

 • kajdanki na ręce: 

  tak

 • knebel: 

  tak

 • opaska na oczy: 

  tak

 • taśmy / sznury / pasy / liny: 

  tak