Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: scandal (usa)

Zaskocz swoją drugą połówkę i ciesz się rozkoszą nie z tej ziemi. Kup Scandal - 8 Points of Love Bed Restraint Kit i zamień swoją sypialnię w pokój przyjemności!

 

Scandal - 8 Points of Love Bed Restraint Kit to bardzo prosty, ale też bardzo dobrze wykonany zestaw do krępowania, przeznaczony dla kochanków chcących przeżywać największą rozkosz i są zainteresowani praktykami BDSM. Całość wykonano z pewnych materiałów, dzięki czemu nikt nie wyswobodzi się z uścisku, jaki zafunduje Scandal - 8 Points of Love Bed Restraint Kit. Korzystanie z tego produktu jest nie tylko satysfakcjonujące, ale też bezpieczne i przyjemne! W opakowaniu znajdziesz pasy do zamocowania na materacu oraz cztery opaski do krępowania na ręce i nogi.

 

Jak zamontować Scandal - 8 Points of Love Bed Restraint Kit?

Montowanie zestawu jest bardzo proste. Wystarczy, że wyjmiesz materac z ramy łóżka i owiniesz go pasami w taki sposób, by z zewnętrznej strony materaca ułożył się kształt prostokąta. Pamiętaj, że część pasów z metalowymi okręgami powinna znaleźć się u góry, ponieważ to do nich przymocujesz swoją drugą połówkę za pomocą dołączonych do zestawu opasek. Scandal - 8 Points of Love Bed Restraint Kit pozwala także na zastosowanie różnych kajdanek dostępnych na rynku (tych wyposażonych w karabińczyki).

 

BDSM – co to jest?

BDSM to rodzaj seksualnych praktyk polegających na zdominowaniu partnera poprzez skrępowanie go, a także pieszczenie i – w zależności od preferencji kochanków – zadawanie bólu. Scandal - 8 Points of Love Bed Restraint Kit doskonale sprawdzi się w rękach niedoświadczonych użytkowników oraz tych starszych stażem. Zabawa może być jeszcze ciekawsza, jeżeli zaopatrzysz się w dodatkowe gadżety, takie jak wibratory, pejcze itd.

 

Korzystanie z tego zestawu jest proste, wygodne, bezpieczne i satysfakcjonujące. Nie bez powodu zbiera tak dobre opinie, a do tego jego cena jest zadziwiająco niska. Nasz sklep poleca.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny, czerwony

materiał: poliester, polipropylen, metal bez dodatku niklu

długość pasów: 508 x 457 cm

długość opasek do krępowania: 61 cm

ZESTAW DO KRĘPOWANIA

  • kajdanki na nogi: 

    tak

  • kajdanki na ręce: 

    tak

  • taśmy / sznury / pasy / liny: 

    tak