Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: joydivision (ge)

Pozwól rozpalić sobie zmysły i zadbaj o higienę w swojej sypialni. Kup Joydivision – Feucht-Spielwiese już dziś!

 

Joydivision – Feucht-Spielwiese to wyjątkowe prześcieradło winylowe z gumką w kolorze czerwonym, czyli o barwie niesamowicie rozpalającej zmysły i zachęcającej do zabawy. Erotyczne doświadczenia w niektórych przypadkach mogą się wiązać z zabrudzeniami pościeli. Tymczasem osoby aktywne pod tym kątem regularnie na pewno nie chcą specjalnie zmieniać prześcieradła po każdym zbliżeniu, dlatego prześcieradła winylowe są tak dobre. Joydivision – Feucht-Spielwiese jest produktem bardzo dużym, dlatego sprawdzi się nawet w przypadku największych łóżek. Do tego jest oczywiście odporny na różne zabrudzenia, np. płynami itd.

 

Co to BDSM?

To kreślenie oznaczające zabawy erotyczne polegające na intensywnej zabawie dotyczącej zadawania bólu oraz przyjemności partnerowi. Nierzadko w grę wchodzi krępowanie, korzystanie z różnorodnych gadżetów itd. Dlatego nasz sklep Świat Doznań może być pomocny. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem! Zawsze czeka na Ciebie niska cena!

 

Prześcieradła winylowe zbierają bardzo dobre opinie kochanków z całego świata, ponieważ zadbanie o ich higienę jest wyjątkowo proste – wystarczy zabrudzony fragment wyczyścić za pomocą wilgotnej chusteczki. Kup Joydivision – Feucht-Spielwiese już dziś i zmień na lepsze swoją sypialnię!

 

Parametry techniczne:

kolor: czerwony

materiał: winyl

wymiary: 180 x 260 cm

PRZESCIERADLO

  • kolor: 

    czerwony

  • materiał: 

    winyl

  • wymiary (w cm): 

    180 x 260