Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: joydivision (ge)

Joydivision Feucht-Spielwiese to prześcieradło winylowe dostępne w kolorze czarnym.

 

Stosunek nie zawsze jest czysty. Zwykłe prześcieradła bardzo często nie nadają się do ponownego użycia po całej nocy przepełnionej namiętnym seksem. 

 

Jeżeli nie chcesz ponownie kupować zwykłego prześcieradła, warto wziąć pod uwagę winylowy odpowiednik. Firma Joydivision tworząc winylowe prześcieradło feucht-spielwiese, skupiła się na jego funkcjonalności. Dzięki temu powstało winylowe prześcieradło łatwo zmywalne, z którego z łatwością jesteś w stanie usunąć wszelkiego rodzaju zabrudzenia.

 

Dlaczego warto kupić Joydivision Feucht-Spielwiese?

Prześcieradło winylowe o wymiarach 180 x 260 cm to nie tylko rozwiązanie higieniczne. Materiał, z którego wykonane jest czarne prześcieradło winylowe, w charakterystyczny sposób przesuwa się po skórze, zapewniając dodatkowe bodźce. 

 

Jeżeli klasyczny seks w łóżku już powoli zaczął Ci się nudzić, możesz przenieść waszą namiętną grę na podłogę. Prześcieradło możesz rozłożyć na dowolnej powierzchni. W ten sposób stworzysz idealną przestrzeń do mokrych i niegrzecznych zabaw. Według opinii użytkowników produkt ten potrafi całkowicie odmienić życie erotyczne. 

 

Cena produktu jest wynikiem użycia wysokiej jakości materiału. Nasz sklep przykłada szczególną wagę do trwałości sprzedawanych produktów. To prześcieradło winylowe może służyć latami. Dzięki temu wiele namiętnych dni oraz nocy, które przeżyjecie, zostanie w waszej pamięci. 

 

Dane techniczne:

 • kolor: czarny
 • materiał: winyl
 • wymiary prześcieradła podane w cm: 180 x 260.

PRZESCIERADLO

 • kolor: 

  czarny

 • materiał: 

  winyl

 • wymiary (w cm): 

  180 x 260