Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Jeśli jesteście fanami trylogii, która opowiada o mrocznych tajemnicach tytułowego bohatera Greya, powinniście koniecznie spróbować zabaw w klimacie BDSM. Na początek możecie wykorzystać w tym celu packę Twitchy Palm, która posłuży Wam do zadawania dyscyplinujących klapsów. Zapraszamy do zakupu tego wyjątkowego gadżetu, jaki oferuje nasz sklep. 

 

Packa Twitchy Palm to satynowy gadżet, który jest inspirowany powieścią Fifty Shades of Grey. Packa pokryta jest materiałem skóropodobnym. Z jednej strony ma kolor czarny, a z drugiej biały. Jest to wyjątkowe połączenie barw, które pozwala uzyskać wyrafinowany i subtelny produkt. Na końcu rączki znajduje się delikatny, czarny sznureczek, dzięki któremu po skończonej zabawie erotycznej, będziecie mogli odwiesić packę. Ten erotyczny gadżet powieszony w widocznym miejscu, będzie stale przypominał Wam o tym, co robiliście przed chwilą. Na samą myśl będziecie na nowo pobudzeni i podnieceni. Możliwość zakradnięcia się na chwilę do świata głównych bohaterów kultowej powieści, jest warta każdych pieniędzy, niemniej jednak w tym konkretnym przypadku cena absolutnie nie przeraża. Opinie zadowolonych kupujących, którzy mieli już możliwość skorzystać z funkcji Twitchy Palm, świadczą o tym, iż po spróbowaniu delikatnej sex chłosty, maja oni ochotę na więcej. 

 

Zastosowanie 

Packa marki Fifty Shades of Grey służy do miękkich zabaw BDSM. Może być wykorzystywana zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn. Kup i spróbuj totalnie nowych doznań, które z pewnością Ci się spodobają. 

 

Parametry techniczne:

Długość całkowita - 32,1 cm 

Materiał - satyna 

Kolor - biały i czarny

PEJCZ

  • długość (w cm): 

    32,1

  • kolor: 

    czarny, biały

  • materiał: 

    satyna