Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!

FIFTY SHADES OF GREY - OVER THE BED CROSS RESTRAIN

Odkrywaj nowe style gry w niewoli dzięki temu krzyżowemu ogranicznikowi nad łóżkiem, który umożliwia ustawienie mankietów na kostkach i nadgarstkach zarówno w pionie, jak iw poziomie. Luksusowa nowa wersja klasycznego systemu krępującego, inspirowana książkami Pięćdziesiąt Twarzy Greya.

„Jestem nagi i skuty kajdanami, rozciągnięty na dużym łóżku z baldachimem”. - Ana Steele

Niestrzeżona luka w zabezpieczeniach czy rozproszona ekspozycja? Wybór należy do dominujących, którzy układają mankiety dla maksymalnego podniecenia. Podwój zabawę jeszcze raz, zabezpieczając uległą na jej przodzie - wszechstronna blokada pozwala na wiele różnych pozycji.

Wysokiej jakości mankiety na nadgarstki i kostki mają miękką satynową powierzchnię zewnętrzną, a wnętrze wyściełane jest sztucznym futerkiem, co zapewnia naprawdę komfortowe wrażenia. Zapinane na bezpieczny, regulowany rzep, mankiety są łatwe do zapięcia i zdjęcia przez partnera, a jednocześnie zapewniają bardzo skuteczne narzędzie krępujące użytkownika.

Urządzenie przytrzymujące jest łatwe w konfiguracji i nie wymaga żadnych narzędzi do montażu, wystarczy podwójne łóżko dowolnej wielkości. Umieść czarne paski w ukośnym krzyżu na materacu z mankietami na nadgarstki i kostki w każdym rogu. Przeciągnij cienkie szare paski wokół głowy i stopy materaca, uważając, aby 2 D-ringi pozostały na wierzchu. Przełóż paski przez D-ringi i zaciśnij.

Część oficjalnej kolekcji Pięćdziesiąt twarzy Greya, zatwierdzonej przez autora EL Jamesa. Dostarczany z opaską na oczy i wieszakiem na drzwi z logo Fifty Shades of Grey, ten zestaw przytrzymujący łóżko ma wszystko, czego potrzebujesz do ekscytującej zabawy w sypialni.

ZESTAW DO KRĘPOWANIA

  • taśmy / sznury / pasy / liny: 

    pasy