Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: electrastim (uk)

ElectraStim jest to ostroga jednobiegunowa, która musi znaleźć się w arsenale wszystkich miłośników BDSM. Firma Electrastim stworzyła uniwersalne narzędzie dla fanów elektrostymulacji. Ostroga jednobiegunowa jest to gadżet, który umożliwia zadawanie lekkiego i satysfakcjonującego bólu. Przesuwając ostrogę po ciele partnera, możesz dowolnie dawkować ból poprzez siłę nacisku. Powolne ruchy ostrogi po nagim ciele sprawiają, że wszystkie receptory na skórze zaczynają działać. Ukłucia powodują ból o dość niskim natężeniu. W zależności od miejsca na ciele może on przybierać na intensywności.

 

Więcej niż tylko ostroga!

Ostroga posiada opcję elektrostymulacji. Pozwala to zwiększyć sadystyczno-masochistyczne doznania pary kochanków. Zakupy w naszym sklepie są gwarancją nabycia produktu wysokiej jakości. Opinie klientów jednoznacznie wskazują na zadowolenie z otrzymanego produktu. 

 

Podczas użytkowania ostrogi zachowaj należytą ostrożność. Osoba porażona prądem może wykonać gwałtowny ruch. Kolce ostrogi są bardzo ostre, więc nie należy używać zbytnio siły podczas używania jej na ciele partnera. Wszystkie praktyki BDSM należy wykonywać z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa.

 

Elektrostymulacja potrafi zapewnić niezapomniane doznania. Wykonana w sposób prawidłowy według wielu może dać znacznie mocniejszy orgazm. Nie przekonasz się o tym, dopóki nie spróbujesz we własnej sypialni!

 

Urządzenie umożliwia wykonanie elektrostymulacji wyłącznie po podłączeniu do jednostki zasilającej. 

 

Parametry techniczne:

- Długość: 17 cm

- Materiał: Mosiądz, akryl

- Kolor: Czarny

OSTROGI

  • długość (w cm): 

    17

  • materiał : 

    mosiądz, akryl