Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

W zestawie znajdują się dwie maski na oczy. Jedną może użyć kobieta, a drugą mężczyzna.

 

Sex dominacja nie zawsze musi kojarzyć się z estetyką wykorzystującą ciężki lateks i skóry. Sesje BDSM dla początkujących mogą odbywać się z udziałem dużo bardziej subtelnych gadżetów, które rozbudzą fascynację tą tematyką i sprawią, że kochankowie będą chcieli coraz bardziej odkrywać tę intymną sferę. Nasz sklep oferuje wysokiej jakości satynowe maski na oczy, które można wykorzystać na wiele sposobów. Kup zestaw Masquerade Mask z oficjalnej kolekcji bestselerowej powieści Fifty Shades of Grey. Nadzór nad tworzeniem tych gadżetów sprawowała autorka E. L. James. Opinie dotychczasowych użytkowników świadczą o tym, iż zestaw pozwala poczuć się jak Anastazja Steel i Christian Grey. 

 

Maski na oczy można wykorzystać z powodzeniem podczas balu karnawałowego lub sylwestrowego, a także jako forma urozmaicenia łóżkowych zabaw. Zakładając maskę na oczy podczas seksu możesz zapomnieć o swojej tożsamości i tożsamości partnera, dzięki czemu możecie odegrać przed sobą różne role. Dzięki temu otworzycie się na siebie i swoje fantazje, a seks stanie się znacznie bardziej przyjemny. Ograniczyć Was może jedynie Wasza wyobraźnia.

 

Obydwie maski wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Są one niezwykle eleganckie, a przy tym sensualne i uwodzicielskie. Pozwalają one wprowadzić do sypialni atmosferę przepełnioną tajemniczością i pożądaniem. Cena za zestaw jest bardzo niska i adekwatna do otrzymanej jakości. 

 

Parametry techniczn:

materiał - wykonane z gładkiego, wyprofilowanego plastiku dla idealnego dopasowania; wstążki wykonane z satyny

długość - 17 cm 

szerokość - 8 cm 

ilość - 2 szt.

OPASKA / MASKA

  • kolor: 

    czarny, srebrny

  • materiał: 

    plastik, satyna

Zaloguj się
2016-03-23 12:24:25 - Michał

Bardzo fajny prezent, jaki można zrobić sobie nawzajem z partnerem. Urozmaica życie intymne. To coś oryginalnego, innego niż na co dzień.

2017-02-24 09:28:31 - Jusi

Maski idealne dla pary, która lubi odgrywać różne scenki. Życie erotyczne nie powinno być nudne, warto je urozmaicać.

2017-03-08 21:57:29 - Asia

Odkąd sięgłam po książkę nie mogłam od siebie odpędzić myśli o tych maskach. Trafiłam na nie tutaj przez przypadek i kurczę - sa jeszcze piękniejsze niż sobie wyobrażałam. Nie miałam jeszcze okazji wypróbować, ale czekają piękne i stylowe, pobudzające.