Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: electrastim (uk)

Urządzenia do elektrostymulacji, prawidłowo użytkowane i sprawne dają wiele bardzo pozytywnych korzyści, wynikających z ich użytkowania. Jednak, aby korzystanie z nich dawało jak najbardziej optymalne rezultaty, warto sięgnąć po środki wspomagające przewodzenie prądu pomiędzy ciałem, a elektrodą. Jednym z najlepszych tego rodzaju produktów jest najwyższej jakości Lubrykant sterylny SurgiLube. Jest on nie tylko skuteczny, ale również i niezwykle bezpieczny w użytkowaniu.

Lubrykant sterylny SurgiLube 3g (10szt.) to produkt przeznaczony do stosowania wyłącznie z akcesoriami przeznaczonymi do elektrostymulacji. Produkt został zaprojektowany tak, aby najskuteczniej jak to jest tylko możliwe, wspomagać przewodzenie prądu pomiędzy ciałem, a elektrodami. Stosując lubrykant sterylny SurgiLube należy pamiętać o tym, aby nie stosować go w połączeniu z samoprzylepnymi elektrodami. Poza właściwościami zwieszającymi przewodność, dodatkowo lubrykant sterylny SurgiLube posiada właściwości łagodzące, zapobiegając powstawaniu drobnych otarć czy mikro urazów, które czasem mogą się zdarzyć w wielu sytuacjach, związanych ze stosowaniem wszelkiego rodzaju akcesoriów przeznaczonych do elektrostymulacji.

Lubrykant sterylny SurgiLube jest produktem całkowicie bezpiecznym. Ma właściwości czyszczące, przewodzące i nawilżające.

Należy jednak pamiętać,że powyższy lubrykant nie służy do sterylizacji urządzeń.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.