Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Fleshlight (US)

Lubrykant na bazie wody FleshLube Fire EU 250ml to produkt znanej firmy, dedykowany przede wszystkim tym osobom, którym  bardzo zależy na znaczącym zwiększeniu doznań w czasie stosunku seksualnego, dając obojgu partnerom jeszcze większą satysfakcję z wspólnego pożycia intymnego.

 

FleshLube Fire EU jest lubrykantem rozgrzewającym, co dość znacząco wpływa na uwrażliwienie zarówno skóry całego ciała jak i stref erogennych w czasie miłosnych uniesień.

 

Lubrykant wodny FleshLube Fire EU jest produktem całkowicie wolnym od parabenów co oznacza, że jego stosowanie jest niezwykle bezpieczne. Woda w połączeniu z wysokiej jakości, niezwykle starannie dobranymi i sprawdzonymi pod kątem bezpieczeństwa składnikami sprawia, że lubrykant FleshLube Fire EU jest produktem najwyższej jakości, który niezwykle skutecznie pozwala poprawić i wzbogacić pożycie intymne każdej pary (nawet tej z długoletnim stażem, gdzie już namiętność mogła nieco wygasnąć). Kup teraz, tylko w sklepie Świat Doznań, gdzie cena zawsze jest najlepsza.

 

Lubrykant FleshLube Fire EU poddany był licznym badaniom dermatologicznym, co również wiele osób zachęca do tego, aby sięgnąć dokładnie po ten, a nie inny produkt. FleshLube Fire EU może być stosowany w połączeniu z prezerwatywami oraz erotycznymi gadżetami. Produkt nie pozostawia plam oraz jest bardzo łatwo zmywalny ze skóry. 

 

Lubrykant nawilżający FleshLube Fire EU dzięki swoim właściwościom bardzo szybko znalazł uznanie wśród wielu par, cieszących się na nowo z satysfakcjonującego współżycia.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.