Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Mystim Barry Bite to klipsy na sutki służące do praktykowania BDSM lub urozmaicenia swojego obecnego życia erotycznego. Im więcej różnorodnych bodźców tym większa szansa na orgazm. Zasada ta sprawdza się szczególnie w przypadku kobiet. Klipsy na sutki BDSM o firmy MyStim mają za zadanie zapewnić stymulację poprzez wywieranie nacisku na sutki oraz ich elektrostymulację.

 

Porażająco przyjemne klipsy na sutki

Mystim Barry Bite skonstruowane są w taki sposób, aby dawać jak największą przyjemność. Poprawnie użytkowane są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Stosowanie elektrostymulacji może na nowo rozpalić namiętność pomiędzy dwójką ludzi. Poprzez regulowaną siłę nacisku pozwala dostosować się do preferencji partnera. Pamiętaj, że każda osoba ma inną tolerancję na ból!

 

Kup, aby sprawdzić i zakochaj się na nowo w seksie. Wiele osób może czuć się niekomfortowo na myśl o takim typie stymulacji. Wszystkie wątpliwości znikają jednak przy pierwszym zastosowaniu. Produkt zdecydowanie jest wart swojej ceny.

 

Twój związek zdominowała rutyna? Pora ją przełamać i zadbać o emocjonujący dodatek do seksu. Przewodzące prąd klipsy na sutki to idealny wybór. Kontrolując natężenie prądu, możesz zapewnić satysfakcjonującą dawkę bodźców swojej partnerce lub partnerowi. 

 

Nasz sklep oferuje wiele produktów do elektrostymulacji. Pomimo dużej konkurencji to Mystim Barry Bite są jednymi z najciekawszych gadżetów służących do tego typu aktywności seksualnych. 

 

Dane techniczne:

  • kolor: czarny
  • materiał: plastik, pozłacany metal

SZNUR, PIÓRKO, KNEBEL

  • kolor: 

    czarny

  • materiał: 

    plastik, pozłacany metal