Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Panie potrzebują w sypialni różnorodnych doznań, aby osiągnąć pełen orgazm, który będzie dla nich zadowalający. Przydatne mogą okazać się każdej kobiecie przede wszystkim klipsy na sutki, które zapewnią paniom doskonałą elektrostymulację. Dzięki takim klipsom każda kobieta może poczuć się lepiej we własnym łóżku, używać można ich samodzielnie, ale też z pomocą swojego partnera seksualnego. Najważniejsze jest to, że działają one bardzo skutecznie, pobudzają kobietę do działania. Klipsy Mystim Barry Bite są dostępne w dobrej cenie, przydać mogą się w każdym wieku, jeśli kobieta lubi wzmożone uniesienia seksualne. Zaciski kontrolowane są przez zewnętrzne zabawki erotyczne, więc każdy z nich może działać samodzielnie, co jest bardzo dużą nowością na współczesnym rynku. Z racji tego panie powinny przetestować na swoim ciele działanie takich klipsów, dzięki czemu mogą zapewnić sobie doskonałe doświadczenia seksualne, o których do tej pory nie miały zielonego pojęcia.

Doskonałe przewodnictwo prądu

Klipsy zapewniają doskonałe przewodnictwo prądu, dzięki czemu można się w dowolnej chwili skutecznie stymulować, jeśli kobieta ma na to tylko ochotę. Najważniejsze jest z całą pewnością to, że takie klipsy nie ulegają uszkodzeniom, posiadają złote zakończenia, dlatego prezentują się naprawdę doskonale. Zaciskają się na sutkach, tak aby sprawiać kobietom przyjemność, a nie ból, chociaż wszystko zależy od tego, na co konkretnie liczy dana kobieta. Zdecydowanie najważniejsze jest jednak to, że łatwo można mieć nad nimi kontrolę, są bardzo łatwe w użytkowaniu, dlatego też partnerzy seksualni nie powinni mieć z tym problemów. Jest to innowacyjna metoda seksualna, która ożywia stosunki seksualne w każdym małżeństwie oraz związku, ponieważ klipsy na sutki otwierają kobietę na nowe doznania, o których wcześniej nie słyszała. Klipsy są bardzo poręczne, nie zajmują dużo miejsca, można je przenosić w torebce, a do tego posiadają specjalną śrubkę, dzięki czemu można mieć kontrolę nad zaciskiem.

Sposób na rutynę w łóżku

Taka zabawka erotyczna jest doskonałym sposobem na rutynę w każdym związku, więc nic dziwnego, że jest wykorzystywana obecnie na tak szeroką skalę. Powinno się jednak pamiętać o tym, że takie klipsy bez problemów można zamawiać chociażby za pośrednictwem sieci internetowej. W szybkim tempie dotrą one do zainteresowanych kobiet, a co za tym idzie będzie można szybko je przetestować wraz z partnerem seksualnym. Klipsy dają partnerowi władzę nad kobietą, więc jeśli panie lubią takie zabawy na pewno powinny zdecydować się czym prędzej na taki zakup, a nie będą tego żałować. Dzięki takim klipsom zapewni się sobie niesamowite doznania erotyczne, partner będzie mógł stymulować doznania u swojej kobiety, będzie mógł zaciskać śrubkę, tak jak uzna to za stosowne, więc na pewno w wielu związkach taka opcja okaże się być bardzo przydatna. Klipsy nie są niebezpieczne dla ludzkiego ciała, w dowolnym momencie można je zdjąć z sutków i przejść do innych czynności seksualnych.
 
Waga to 2 x 40g
 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

SZNUR, PIÓRKO, KNEBEL

  • kolor: 

    czarny

  • materiał: 

    plastik, pozłacany metal