Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Żel intymny Intimate Earth – Defense, czyli największe bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojego partnera! Sami wiecie jaka jest cena komfortu podczas miłosnych uniesień.

 

Zdarza się, że osoby ze skłonnościami do infekcji intymnych, nie powinny stosować standardowych lubrykantów, ale zaopatrzyć się w specyfiki o charakterze antybakteryjnym. Żel intymny na bazie wody Defense jest takim produktem, który zawiera silne składniki antybakteryjne. Ponadto, są  to w 100% naturalne składniki (kora guawy i wyciąg z wodorostów morskich)! Badania pokazują, że jeden ze składników lubrykantów defense - karagen, czyli substancja naturalnie  znajdująca się w wodorostach, zmniejsza ryzyko zachorowań na różne wirusy, np. HPV.

 

Intimate Earth nie używa składników pochodzenia zwierzęcego, więc lubrykanty tej marki są w pełni odpowiednie dla wegan! Żel intymny Defense zapewni Tobie i Twojemu partnerowi świetne nawilżenie i fenomenalny poślizg. Nie musicie się już bać problemów, takich jak suchość, podrażnienia albo co gorsza – infekcje! Niech Wasza sypialnia stanie się świątynią, a Wasze zbliżenia rytuałem! Sklep Świat Doznań poleca!

  

Żel antybakteryjny Defense został poddany licznym testom dermatologicznym oraz spełnia wszystkie międzynarodowe wymogi odnośnie kosmetyków intymnych! Możecie w pełnym komforcie oddać się przyjemności! Nie bójcie się urozmaicać swojej zabawy – lubrykant od Intimate Earth można używać z wszelkiego rodzaju gadżetami erotycznymi. Ponadto możecie śmiało stosować prezerwatywy lateksowe wraz z tym specyfikiem. Kup już teraz, daj się ponieść i nie bój się eksperymentów!

  

Pojemność: 120 ml

  

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.