Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Jeżeli dla Ciebie idealnym dopełnieniem przyjemności jest ból, to Fifty Shades of Grey - Adrenaline Spikes Metal Wartenberg Pinwheel jest produktem dla Ciebie!

 

Fifty Shades of Grey - Adrenaline Spikes Metal Wartenberg Pinwheel to bardzo dobrze wykonane ostrogi znanej firmy gadżetów erotycznych. Nawiązuje ona do najbardziej znanej na świecie serii książek o fabule skupionej na doświadczeniach seksualnych. Z tego powodu w ofercie marki nie mogło zabraknąć ostrogów, które na pewno spodobają się wszystkim entuzjastom bólu. Do tego warto wspomnieć, że produkt został wykonany z bezpiecznych materiałów wysokiej jakości. Jest szczególnie doceniany przez entuzjastów BDSM.

 

BDSM to zabawy erotyczne polegające na dominacji oraz zadawaniu bólu i przyjemności swojemu partnerowi. Jeżeli należysz do osób, które pobudza taka aktywność, to Fifty Shades of Grey - Adrenaline Spikes Metal Wartenberg Pinwheel będzie idealnym produktem dla Ciebie. Nasz sklep oferuje także masę innych akcesoriów, dlatego jeżeli chcesz zamienić swoją sypialnię w pokój rozkoszy, to sprawdź resztę naszego asortymentu.

 

Spełnienie seksualne jest sprawą wyjątkowo ważną, ponieważ pozwala odpowiednio się uspokoić, odnaleźć harmonię itd. W przeciwnym wypadku można się narazić na frustracje, stres i wiele innych negatywnych czynników. Postaw na swoje szczęście i kup Fifty Shades of Grey - Adrenaline Spikes Metal Wartenberg Pinwheel. Model ten wyróżniają doskonałe opinie i niska cena.

 

Parametry techniczne:

kolor: srebrny

materiał: metal bez dodatku niklu

długość: 18,5 cm

koło: 22 kolce

OSTROGI

  • długość (w cm): 

    18,5

  • materiał : 

    metal

Zaloguj się
2017-11-22 18:33:54 - Agnieszka

Świetna zabawka w dobrej cenie. Bardzo polecam!