Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Pipedream (US)

Supergwiazda popu w Twojej sypialni! Kup Pipedream - Britney Bitch Love Doll i zacznij zabawę!

 

Pipedream - Britney Bitch Love Doll to bardzo dobrze wykonana sex lalka, która na pewno spodoba się miłośnikom popularnej piosenkarki Britney Spears, do której nawiązuje swoją formą. Oczywiście, nawet osoby nieznające tej celebrytki będą usatysfakcjonowane z tego produktu! Jeżeli chcesz przeżyć noc swoich marzeń i puścić wodze fantazji, to lalka erotyczna jest genialnym rozwiązaniem! Model jest wodoodporny, a także wykonany z bezpiecznego materiału.

 

Sex lalki są doskonałą propozycją na prezent dla bliskiej osoby, ponieważ w każdym przypadku rozpakowanie upominku będzie się wiązało z gromkim śmiechem! Z tego powodu lalka erotyczna tak często jest wręczana z okazji osiemnastych urodzin, a także świętowania wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego. Opinie użytkowników z całego świata sugerują również, że poza zabawnym wydźwiękiem produktu, korzystanie z niego jest zwyczajnie przyjemne, dlatego Pipedream - Britney Bitch Love Doll będzie dobrym pomysłem dla Ciebie! Do tego cena jest bardzo atrakcyjna!

 

Pamiętaj, że niemal wszystkie praktyki seksualne wymagają odpowiedniego nawilżenia, dlatego już teraz zaopatrz się w dobry lubrykant. Mimo że wszystkie żele sprawdzą się dobrze, to polecamy zakup modeli na bazie wody, ponieważ te są odpowiednie dla każdego rodzaju gadżetów erotycznych. W trosce o swój komfort i bezpieczeństwo myj Pipedream - Britney Bitch Love Doll przed i po zabawie.

 

Jeżeli chcesz przeżyć niesamowitą noc na własnych warunkach, to sex lalka Pipedream - Britney Bitch Love Doll jest produktem dla Ciebie. Do tego na pewno nigdy nie rozboli jej głowa! Po użyciu możesz zabawkę szybko umyć i spuścić z niej powietrze, dzięki czemu model zajmie naprawdę mało miejsca. Nasz sklep serdecznie poleca.

 

Parametry techniczne:

materiał: tworzywo PVC

kolor: cielisty

otwory: 3 (odbyt, wagina, usta)

długość: ludzkie rozmiary (po napompowaniu)

LALKI

  • Materiał: 

    PVC