Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: BON4 (NL)

Jeśli Wasz seks opiera się na dominacji i zabawach BDSM, koniecznie skorzystajcie z oferty proponowanej przez nasz sklep. Kup bat do bicia Leather Baton Whip i sięgnij po nowe doznania, które są na wyciągnięcie ręki. 

 

Krótka charakterystyka 

Leather Baton Whip to bat do bicia marki Bon4, która jest znana i ceniona w branży erotycznej. Produkt ten posiada innowacyjny kształt, który pozwala zadawać wyjątkowo ostry ból. Jego działanie pozostawia na skórze charakterystyczne ślady. Gadżet wykonany jest w całości ze stali nierdzewnej, a w części służącej do bicia pokryty jest skórą. Jest to produkt niezwykle wytrzymały, dzięki czemu może być wykorzystywany nawet do bardzo ciężkich i wymagających sesji BDSM oraz zabaw opartych na sex dominacji. Produkty marki Bon4, to gadżety premium, dlatego cena Leather Baton Whip nie należy do najniższych. Użytkownicy jednak mimo to chętnie wybierają bat do bicia pochodzący od tego producenta, bowiem wiedzą, iż z nazwą marki związana jest wysoka jakość. O zadowoleniu dotychczasowych użytkowników świadczą liczne opinie, jakie znajdują się w interencie. 

 

Zastosowanie 

Bat do bicia Leather Baton Whip zadaje bardzo mocny ból, dlatego przeznaczony jest on głównie dla partnerów, którzy mają już za sobą pierwsze zabawy BDSM. Ten rodzaj erotycznego pejcza ze względu na swój kształt w postaci pałki, będzie na przykład świetnie komponował się ze strojem policjantki lub policjanta. Gadżet można również wykorzystywać do podduszenia. Wszystko zależy wyłącznie od Waszej kreatywności. 

 

Parametry techniczne:

Długość całkowita - 56 cm 

Długość i średnica rękojeści - 18 cm i 3,5 cm 

Materiał - stal nierdzewna i skóra

Kolor - czarny i srebrny