Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Pejcz erotyczny MAZE Tassel Flogger Black to produkt znanej marki Bijoux Indiscrets. To akcesorium zaprojektowane z myślą o kobietach lubiących  modę, ale także dominację i chętnie oddających się erotycznym zabawom BDSM. Co to oznacza?

Mianowicie ten stylowy gadżet erotyczny z kolekcji Maze firmy Bijoux Indiscrets jest nie tylko pejczem erotycznym, ale też świetnym dodatkiem do garderoby dnia codziennego. Nie będąc produktem pochodzenia zwierzęcego, wygląda mimo to jak zrobiony ze skóry. Składa się z szerokiej pętli na rękę oraz rzemieni do bicia połączonych z sobą metalowym kółkiem. Elegancki wygląd zapewnia całkowitą dyskrecję. Ten erotyczny bicz z rzemieniami z powodzeniem można zamocować przy torebce lub ubraniu – wygląda jak ostatni hit mody! To doskonała szansa, by wpleść nieco z pasjonującego życia BDSM do nudnej, szarej rzeczywistości. Przyczepiając pejczyk do torebki, za każdym spojrzeniem na niego w pracy pomyślisz o seksie, chłoście i czekających Cię erotycznych zabawach. Czy to nie brzmi cudownie? Czy może być lepszy sposób na skrócenie i umilenie sobie obowiązków zawodowych? Jeśli to brzmi interesująco, zakup koniecznie pejcz MAZE Tassel Flogger Black w korzystnej cenie oferowanej w sklepie Świat Doznań i ciesz się przyjemnymi efektami opisywanymi szeroko w pozytywnych opiniach i komentarzach innych użytkowników.

Parametry techniczne produktu:

– materiał: poliuretan,

– kolor: czarny,

pejcz MAZE Tassel Flogger Black wyprodukowany z tworzyw pochodzących z recyklingu, przyjazny środowisku, odpowiedni dla wegan.

PEJCZ

  • kolor: 

    czarny

  • materiał: 

    poliuretan