Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: obsessive (pol)

Lubisz pełne pikantności momenty? Monotonia jest nudna i chcesz wziąć sprawy w swoje ręce? A może pragniesz rozgrzać partnera do czerwoności? Lubisz być czasem niegrzeczna? A może to on.. był niegrzeczny i zasłużył na soczystego klapsa?

 

Prawdziwe oblicze rozkoszy

 

Packa Obsessive A714 potrafi stać się bodźcem, dzięki któremu poznasz prawdziwą rozkosz sztuki miłości. Nie zawsze musi być delikatnie, nieraz należy wprowadzić element dzikich doznań. Sex chłosta zawsze potrafi doprowadzić do podniecenia. A może kręci Cię sex dominacja i owa packa dałaby Ci "władzę"?

 

Zabawy erotyczne z reguły posługują się różnorodnymi gadżetami. Są one uwielbiane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Gadżet packa Obsessive A714 jest pojedynczym produktem, często wykorzystywanym w zabawach BDSM. Może być ona wykorzystywana na podobnej zasadzie co pejcz do bicia. Opinie wśród aktualnych posiadaczy są niezwykle przychylne i zachęcające do zakupu oraz testowania..

 

Produkt jest najwyższej klasy wytworem, który spełnia wszelkie jakościowe standardy. Aby go użyć, wystarczy zrobić zamach i trafić w wyznaczone przez nas samych miejsce. Kup i przekonaj się jakie to łatwe i... przyjemne.

 

Cena jest w pełni adekwatna do wykonania oraz gatunku materiałów.

 

Parametry techniczne packi "Obsessive A714":

  • packa o długości 22 cm
  • kształt idealnie dopasowany do dłoni co staje się gwarancją przyjemności oraz niezwykłych doznań 
  • subtelnie wytłoczone logo Obsessive
  • wygodna rączka 
  • trwałe materiały najwyższej jakości (15% włókno szklane, 85% PVC)