Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: whips

Packa soft (czerwona) – charakterystyka produktu

 

Packa soft (czerwona) jest produktem wykonanym z bardzo dużą dokładnością. Pochodzące z zakładów garbarskich znajdujących się w Polsce naturalne skóry zostały wykończone tak, by Twoja rozkosz nie znała granic. Czerwony kolor rączki może zadziałać na Wasze zmysły i wyzwolić niemal zwierzęce szaleństwo. Dodatkowym bodźcem będzie również zapach skóry, mogący stać się afrodyzjakiem dla Ciebie lub partnera. Dość duża powierzchnia języka packi pozwoli wymierzać pełne rozkoszy ciosy.

 

Jak używać packi Whips? 

Packa soft to gadżet erotyczny pozwalający pokazać dominację w łóżku. Została zaprojektowana w taki sposób, by nie zadawać zbyt dużego bólu. Jednak intensywność doznań zależy również od siły użytej do wymierzania ciosów swojemu partnerowi czy partnerce. Packa soft (czerwona) jest coraz częściej wybierana przez partnerów zaczynających swoją przygodę z praktykami BDSM. 

 

Packi soft cieszą się bardzo dobrymi opiniami i stają się zazwyczaj dopiero początkiem zabawy z dominacją. Korzystna cena tego gadżetu erotycznego sprawia, że coraz więcej par decyduje się na testowanie takich urozmaiceń w łóżku. Nie zwlekaj i już teraz kup packę soft w naszym sklepie. 

 

Chcesz spróbować zabaw BDSM, ale nie wiesz, czy sprawiany za pomocą różnych narzędzi ból nie będzie zbyt duży? Pomocne mogą się okazać packi soft, które idealnie nadają się dla osób dopiero poszukujących nowych doznań seksualnych.

 

Parametry techniczne:

-Materiał wykonania: skóra naturalna

-Kolor: czerwony

-Długość całkowita packi: 44 cm

-Długość rączki: 18 cm

-Szerokość języka: 4,5 cm


PEJCZ

  • długość (w cm): 

    44

  • kolor: 

    czerwony

  • materiał: 

    skóra