Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: dream toys

Chcesz jeszcze bardziej zdominować swoją drugą połówkę? W takim razie już teraz kup Dream Toys Blaze Breathable Ball Gag Black!

 

Dream Toys Blaze Breathable Ball Gag Black to knebel BDSM, który wyróżnia się pod względem swojej formy oraz jakości wykonania. Nie jest to standardowy gadżet tego typu, ponieważ część zatykająca usta ma kształt kuli. Dla zwiększenia bezpieczeństwa zrobiono w niej otwory, dlatego produkt nie będzie uniemożliwiał swobodnego oddychania podcza stosowania zabawki. Akcesorium jest również uniwersalne, ponieważ szeroki na 2 cm pasek jest regulowany, a więc Dream Toys Blaze Breathable Ball Gag Black sprawdzi się w przypadku praktycznie każdego człowieka.

 

Czarny knebel BDSM Dream Toys Blaze Breathable Ball Gag Black wykonano z wysokiej klasy materiałów, takich jak metal, PVC oraz PU. To istotne, ponieważ dzięki temu kula umieszczana w ustach jest bezpieczna w kontakcie z delikatną skórą.

 

Nie bez powodu knebel jest jednym z podstawowych gadżetów stosowanych w BDSM. Zabawki pokroju Dream Toys Blaze Breathable Ball Gag Black podkreślają dominację nad partnerem, a przy tym wprowadzają do sypialni ciekawe urozmaicenie, czego potwierdzeniem są opinie użytkowników. Jeśli lubisz tego rodzaju praktyki seksualne, to zachęcamy również do sprawdzenia reszty oferty naszego sklepu. Znajdziesz u nas wiele interesujących zabawek erotycznych dla najbardziej wymagających. W każdym przypadku możesz liczyć na atrakcyjne ceny i wysoką jakość.

 

Parametry techniczne:
kolor: czarny
materiał: PVC, PU, metal
średnica kulki: 4,7 cm
długość paska: uniwersalna (regulacja)

SZNUR, PIÓRKO, KNEBEL

  • kolor: 

    czarny

  • materiał: 

    PVC, PU, metal