Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Pejczyk erotyczny o wymownej nazwie "Please, Sir" został stworzony z myślą o osobach chcących zwiększyć pikanterię w swoim życiu seksualnym. Jego wygodny, wykonany z nieślizgającego się materiału uchwyt pozwala dobrze go kontrolować, a niepozornie wyglądające rzemyki stworzone na bazie skóry ekologicznej, mimo delikatnej struktury, potrafią zadać ból przy uderzeniu - potrafią, ale nie muszą, bo to wszystko zależy od naszych założeń. To właśnie ta niepozorność i mnogość zastosowań sprawiają, że wśród opinii na temat tego produktu dominują te pozytywne. Wiedząc, co oznacza BDSM, z pewnością zrozumiesz tę grę słów, a pejcz taki jak ten na pewno stanie się Twoim podstawowym gadżetem w sypialni.

 

Jeżeli chodzi o pejcze erotyczne dostępne w naszym sklepie, ten cechuje się największą lekkością, a zarazem wytrzymałością. Kup go nie tylko wtedy, gdy chcesz zakosztować uroków wspomnianego BDSM, ale też jeśli chcesz zabawić się w odgrywanie ról czy zacząć dominować w łóżku. Pejcz jest na tyle poręczny, że będziesz go w stanie wprowadzić w użycie nawet w czasie najbardziej namiętnych i dzikich chwil.

 

Pejcz pochodzi z serii gadżetów inspirowanych serią "Fifty Shades of Grey", w Polsce znaną jako "50 Twarzy Greya". Biorąc go do ręki będziesz mógł (lub mogła) poczuć się tak, jak Christian, by za chwilę sprawdzić granice akceptowalnego bólu i przyjemności swojego partnera czy partnerki. A to wszystko za tak niewielką cenę.

 

Parametry techniczne

Długość: 38 cm

Materiał: materiał skóropodobny

Kolor: czarny (uchwyt), biały (rzemyki)

PEJCZ

  • długość (w cm): 

    38

  • kolor: 

    czarny, biały

  • materiał: 

    materiał skóropodobny