Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Niesamowita wydajność i stymulujące właściwości - kup System JO Anal H2O Lubricant Warming 60 ml już dziś!

 

System JO Anal H2O Lubricant Warming to bardzo ciekawy lubrykant analny na bazie wody, ponieważ nie tylko jest wyjątkowo wydajny, ale do tego posiada rozgrzewające właściwości. Nieprzypadkowo zdobywa tak pochlebne opinie na rynku. Wodny żel analny doskonale nawilża i zapewnia optymalny poślizg. Jego skład bazuje na glicerynie roślinnego pochodzenia. Lubrykant analny rozgrzewający nie klei się, a do tego bardzo łatwo zmywa się go wodą. Cena System JO Anal H2O Lubricant Warming jest adekwatna do jakości.

 

Oferowany przez sklep Świat Doznań lubrykant System JO Anal H2O Lubricant Warming może być używany z wszelkiego rodzaju gadżetami erotycznymi, także silikonowymi oraz prezerwatywami.

 

W butelce znajduje się 60 ml System JO Anal H2O Lubricant Warming. Lubrykant analny na bazie wody poddano wymaganym testom jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.