Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 7 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: LoversPremium

Tickle Me Gift Set Pink producenta LoversPremium, dostępny na stronie naszego sklepu internetowego, to zestaw gadżetów erotycznych do wykorzystania przez pary, które chcą wprowadzić do swojej sypialni nieco pikanterii. 

 

Zestaw gadżetów intymnych od producenta LoversPremium może być znakomitym zakupem dla par, które chciałyby podkręcić atmosferę w sypialni i wprowadzić do niej element praktyk BDSM, jednak nie są jeszcze przekonane co do zabawy erotycznej z wykorzystaniem bardziej zaawansowanego sprzętu. Tickle Me Gift Set Pink zawiera w sobie kajdanki do krępowania partnera, opaskę na oczy w uroczym, różowym kolorze oraz czarne, miękkie piórka do łaskotania. Dzięki kajdankom unieruchomisz partnera i wzmocnisz intensywność doznań wynikających z ograniczenia mobilności i poddaniu się otrzymywanym pieszczotom. Różowa opaska, wykonana z bardzo dobrego jakościowo, przyjemnego w dotyku materiału, sprawia, że, dzięki pozbawieniu partnera zmysłu wzroku, wszelki dotyk i pieszczoty są odczuwane o wiele intensywniej. Natomiast czarne piórka pozwalają na delikatne, ale jednocześnie niezwykle przyjemne łaskotanie, które mogą być cudownym wstępem do całej nocy pełnej niezapomnianych wrażeń. Wszystkie produkty z zestawu Tickle Me Gift Set Pink zostały wykonane z bezpiecznych dla skóry materiałów.

 

Tickle Me Gift Set Pink od LoversPremium stanowi idealny zakup dla ludzi, którzy pragną doświadczyć w sypialni zupełnie nowych wrażeń i przywrócić do ich życia intymnego dreszczyk emocji. Zestaw produktów dostępnych w ramach oferty LoversPremium, maska, kajdanki i pióra, pozwoliły już wielu parom urozmaicić ich erotyczny repertuar, o czym świadczą niezliczone, pozytywne opinie zadowolonych użytkowników. Osoby, które zdecydowały się na zakup zestawu Tickle Me Gift Set Pink, doceniły bardzo korzystną cenę oraz wysoką jakość poszczególnych produktów, która pozwala na długie i intensywne użytkowanie każdego z nich. 

 

Zestaw zawiera:

 • różową opaskę na oczy;
 • czarne kajdanki na ręce;
 • czarne piórko do łaskotania;
 • kluczyk do kajdanek.

ZESTAW DO KRĘPOWANIA

 • kajdanki na ręce: 

  tak

 • opaska na oczy: 

  tak

 • piórko: 

  tak