Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Jeszcze gorętsze chwile czekają na Ciebie, dlatego kup System JO H2O Lubricant Warming 240 ml już teraz!

 

System JO H2O Lubricant Warming to bardzo dobrze wykonany lubrykant rozgrzewający na bazie wody. Opinie użytkowników potwierdzają, że jest to żel bardzo wydajny. Jest to spowodowane faktem, że formuła zawiera glicerynę roślinnego pochodzenia. Rozgrzewające działanie tym bardziej urozmaica zabawę, a przy tym odczucie go nie wymaga wcierania specyfiku – efekt ma miejsce przy kontakcie ze skórą. Do tego System JO H2O Lubricant Warming łatwo się zmywa, preparat się nie klei. Nasz sklep przypomina także, iż cena żelu jest wyjątkowo niska.

 

Oferowany lubrykant rozgrzewający na bazie wody System JO H2O Lubricant Warming może być używany z prezerwatywami i zabawkami erotycznymi.

 

W butelce znajduje się 240 ml System JO H2O Lubricant Warming. Ten rozgrzewający lubrykant na bazie wody został poddany wszelkim koniecznym testom jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.