Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Doskonała wydajność i świetne nawilżenie czekają na Ciebie – poznaj System JO H2O Lubricant Warming 120 ml i kup sobie prezent!

 

System JO H2O Lubricant Warming to bardzo dobry, rozgrzewający lubrykant na bazie wody. Jego właściwości sprawiają, że seks i masturbacja są jeszcze przyjemniejsze, co potwierdzają opinie użytkowników. Rozgrzewający lubrykant System JO H2O Lubricant Warming ma także ciekawy skład, ponieważ ten bazuje na roślinnego pochodzenia glicerynie, substancji zapewniającej doskonały poślizg i nawilżenie. Żel System JO H2O Lubricant Warming nie klei się, łatwo jest go zetrzeć. Przy tym jego cena jest niska, jak za tę jakość. Nasz sklep serdecznie poleca!

 

Rozgrzewający lubrykant na bazie wody System JO H2O Lubricant Warming może być bez obaw stosowany z zabawkami erotycznymi (również wykonanymi z silikonu), jak i prezerwatywami.

 

W butelce znajduje się 120 ml System JO H2O Lubricant Warming. Ten rozgrzewający lubrykant na bazie wody przeszedł liczne wymagane testy jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.