Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: rianne s. (dk)

Rianne S Kinky Me Softly – zestaw do krępowania czarny – to wysokiej jakości komplet, w którym znaleźć możemy: gustowną torbę, kajdanki, opaski na kostki, piórko, klejnoty na sutki, opaskę na oczy, bicz w czarnym kolorze i pasek. Marzysz o zrealizowaniu wszystkich dzikich fantazji zaprzątających Twoją głowę w swoim domowym zaciszu? Może dawno nie wprowadzaliście podniecających urozmaiceń do swojej sypialni? Oboje macie ochotę spróbować czegoś nowego, żeby przerwać przykrą rutynę? Jeśli kusi Cię wizja urozmaicenia łóżkowych igraszek, kup zestaw do krępowania czarny. Jego cena zachęci z pewnością wszystkich niezdecydowanych do zakupu!

 

Ta gustowna czarna torba to droga do zrealizowania wszystkich Twoich seksualnych marzeń. Rianne S Kinky Me Softly to bardzo elegancki, najwyższej jakości komplet akcesoriów do zabaw erotycznych, który skutecznie podniesie temperaturę w sypialni. Zestaw jest idealny do użycia również przez osoby rozpoczynające dopiero swoją przygodę z BDSM.

 

Rianne S Kinky Me Softly – zestaw do krępowania (czarny) w ofercie sklepu Świat Doznań

 

Sklep oferuje kompletny zestaw umożliwiający spełnienie dzikich fantazji i wprowadzenie w świat BDSM dla każdego. Znajdziesz tu wszystkie kluczowe przedmioty, które przysłużą się do otwarcia wrót do świata dominacji, kar, dyscypliny, niewoli i uległości. Już dziś zdecydujcie, która strona wydawać będzie rozkazy, a która pozostanie uległa w czasie Waszych pikantnych zabaw. Kajdanki i opaski na kostki z zestawu oddadzą drugiemu z partnerów pełnię kontroli nad sytuacją. Temperaturę podniesie założenie opaski na oczy osobie skrępowanej, która przy pomocy wszystkich zmysłów będzie mogła przeżywać tę rozkoszną chwilę.

 

Opinie klientów są jednoznaczne – ryzyko łóżkowej nudy znika całkowicie! Luksusowy zestaw Rianne S Kinky Me Softly pozwoli na odkrycie nowego wymiaru cielesnych doznań, możecie zdecydować, z czego dziś skorzystacie, jakie sceny będziecie odgrywać, w kogo się wcielicie, co spełni Wasze najskrytsze erotyczne fantazje i pozwoli w pełni doświadczać ekscytującego świata BDSM.

 

Parametry produktu:

 

- rozmiar torby: 41 cm x 30 cm

- kolor torby: czarny

- skład zestawu: torba, kajdanki, bicz, opaski na kostki, opaska na oczy, piórko, pasek, klejnoty na sutki

- kolor akcesoriów: czarny

- producent: rianne s. (dk)